Bankacılık sistemleri gittikçe değişiyor. Türkiye Finans yenilenen Türkiye anlayışı ile bu sistemleri ayak uyduran ilk bankalar arasında yerini alıyor. Mobil üzerinden internet şubesini kullanarak ya da banka ATM'lerini kullanarak yapılacak olan EFT ve Havale işlemlerinden ek ücret talep edilmeyecek. Üstelik 7/24 günün herhangi bir saati fark etmeksizin hızlı para transferi işlemleri içinde ek bir ücret alınmayacak.

TÜRKİYE FİNANS ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

bir-bankadan-daha-son-dakika-duyurusu-eft-ucretsiz-olacak (2)

Türkiye Finans banka müşterilerine özel sunmuş olduğu ücretsiz transfer fırsatından faydalanmak isteyenlerin görüntülü görüşme yoluyla banka müşterisi olması yeterli oluyor. Masrafsız bankacılık anlayışı ile başlatılan bu yeni kampanyadan faydalanabilmek için banka şubesine gitmeden anında yeni bir hesap başvurusu yapılabiliyor.

TÜRKİYE FİNANS ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ NE KAZANDIRIR?

Türkiye Finans’ın müşterilerine özel sunduğu farklı bir kampanyada Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden yapılacak her bir para çekimi işlemi için ek bir ücret ödemeye gerek olmayacak. 2000 TL'ye kadar çekilecek tüm para talepleri için komisyon ücreti alınmayacak. Kampanya katılım sağlayan her bir bireysel kullanıcı mobil şube üzerinden, internet bankacılığını kullanarak ya da ATM'ler aracılığı ile yapacağı EFT ve havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

TÜRKİYE FİNANS ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR?

Mobil uygulama üzerinden yapılacak FAST ile para gönderim talepleri 7/24 ücretsiz olarak gerçekleşebilecek. Ülkede 8.700 anlaşmalı Yapı Kredi şubesi ve PTT ATM şubelerinden ek bir komisyon bedeli ödemeden para çekme talebi gerçekleştirilebilecek. Türkiye Finans Happy Zero kredi kartı sahipleri ise kart aidatı ödeyemeden sunulan fırsatlardan faydalanabilecek.

TÜRKİYE FİNANS ÜCRETSİZ PARA TRANSFERİ KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türkiye Finans sunmuş olduğu faydadan bankanın tüm bireysel müşterileri yararlanabiliyor. Üstelik bankaya gelerek Türkiye Finans Happy Zero kredi kartı başvurusunda bulunanlar için ek bir katılım ücreti istenmeyecektir. Kart aidatı da alınmayacaktır. Ticari Kart ile yapılacak başvurular kampanya sürecine dahil edilmiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.