Son dönemlerde giderek ağırlaşan ekonomi şartları, tüketicilerin nakde olan ihtiyaçlarının artmasına sebep oldu. Elinde nakit bulunmayan vatandaşlar çoğunluk ile bankaların ödeme hizmetlerine başvuru yaparlarken bir miktar nakdi bulunan vatandaşlar riskli ortam içerisinde birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını araştırmaya başladı. 

Döviz kurlarında ve emtia varlıklarında gözlenen dalgalı grafikleri, potansiyel yatırımcıların kafalarını sıklık ile karıştırırlarken ING Bank devreye girdi. Birikimlerini vadeli hesaplarda değerlendirmek isteyen potansiyel müşterilerine seslenen banka, hoş geldin faizini de içeren Turuncu Hesap hizmetine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

ING BANK’TAN TURUNCU HESAP MÜŞTERİLERİNE AYRICALIKLI FAİZ UYGULAMASI!

birikimi-durdugu-yerde-degerlensin-isteyenlere-ing-banktan-mujde-paraniz-90-gunde-yuzde-22- (2)

Ülkemizin bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan ING Bank, yeni dönemde geliştirmiş olduğu kart ve finansman kampanyalarının avantajları sayesinde müşteri sayısını arttırmaya devam ederken hem yeni hem de mevcut müşterilerinin yararlanabilecekleri bir avantajlı getirisini daha tüketiciler ile paylaştı. 

ING Bank resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu duyuruda, bankanın e- Turuncu Hesap ürününden ilk kez yararlanacak olan müşterilerine vadeli hesaplarda yüzde 22’lik hoş geldin faizi avantajı sağlayacağını bildirdi. 

Bir müşterinin 90 gün içerisinde birikimini yüzde 22 oranında arttırabileceğine dikkat çeken ING Bank, 90 günün sonunda saat 17:00’den önce yatırılan her tutar için o günün faiz getirisinden yararlanılabileceğini ifade etti. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

ING Bank 90 günlük faiz getirisi kapsamında kazanılabilecek olan tutarları şu şekilde hesapladı:

  • 15 bin TL’ye: 773,02 TL
  • 50 bin TL’ye: 2.576,71 TL
  • 100 bin TL’ye: 5.153,43 TL

ING BANK TURUNCU HESAP BAŞVURU AYRINTILARI

ING Bank’ın Turuncu Hesap ürününden yararlanarak 90 gün gibi kısa bir vade içerisinde birikimlerini yüzde 22 oranında arttırmak isteyen tüketicilerin, bankanın mobil uygulaması üzerinden Turuncu Hesap başvurusu yapmaları gerekmektedir. Ayrıca söz konusu başvuru için banka şubeleri de direkt olarak ziyaret edilebilmektedir.