2022 yılının sonlarına gelindiği şu günlerde halen geçtiğimiz senenin son çeyreğinde para piyasalarında ve altın piyasasında yaşanmış olan olumsuz gelişmelerin sonuçlarına katlanmak durumunda kalan tüketiciler, bu sene ortaya çıkan olayların da etkileri ile birlikte yüksek fiyatlardan satışa sunulan hizmetlere ve hizmet ürünlerine karşı mücadele vermeye devam ediyorlar. Yükselmeye devam eden enflasyon karşısında her yeni güne yeni bir zam haberi ile başlamak durumunda kalan vatandaşlar, ay sonlarını getirmekte güçlük çektikleri için bütçe desteği alabilecekleri noktaları araştırmaya başladılar. 

Nerede ise bir yılı aşkın süredir zamlar ile mücadele etmeye çalışan ancak sabit maaşları sebebi ile bu mücadelede üstünlük sağlamayı başaramayan tüketicilere, Anadolubank’tan yeni bir kredi kampanyası haberi geldi. Banka, sene sonuna kadar başvurulara açık kalacak olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 2022

boyle-destek-gorulmedi-gunde-sadece-16-tl-odeyerek-anadolubanktan-10-bin-tllik-odeme-alabil

“Renkli Hesap” ismini vermiş olduğu vadeli mevduat hizmeti kapsamında yüksek oranlı getiri imkanı sunan ve bu sayede de tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran Anadolubank, bu kez de nakit ihtiyaçları hat safhalara ulaşmış olan tüketiciler için yeni bir destek kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında başvuru sahibinin ödeme performansına bağlı olarak üst limitlerden nakit desteği sağlayacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Resmi internet sayfası üzerinden duyurmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni müşterilerine yüzde 1,49’dan başlayan faiz karşılığında nakit desteği sunacağını belirten Anadolubank, ortalama faiz oranını yüzde 2,9 olarak açıkladı. Banka, kampanya kapsamında 36 aya kadar vade imkanı sunacağını belirtti. 

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Anadolubank mevcut ve yeni müşterileri için farklı faiz oranları belirlemiş olduğu yeni ihtiyaç kredisi için örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 2,9
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık taksit tutarı: 501,74 TL