Bankacılık sektörünün liderleri arasında yer alan önde gelen kamu bankası Halkbank, emeklilerin cebini rahatlatacak birçok kredi fırsatını Ekim 2022 itibariyle de sunmaya devam ediyor. Anında 5.000 TL ihtiyaç kredisini başvuru yapan tüm SGK emeklilerinin hesabına göndermeye hazırlanan Halkbank, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri sunuyor. 

5.000 TL’ye kadar anında ödeme almak ve nakit sorunlarını çözmek isteyen emeklilerin güvenle yararlanabilecekleri kredi kapsamında cazip geri ödeme seçenekleri sunuluyor. Halkbank’ın emeklilere özel kredi destekleri devam ediyor. 

HALKBANK 5.000 TL EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

bu-ay-basvuru-yapan-emeklilerin-hesabina-5000-tl-gececek-halkbanktan-odemeler-devam-ediyor (2)

Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya emekli maaşını Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden tüm SGK emeklilerinin 5.000 TL’ye kadar ödemelerden yararlanması mümkündür. 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına yönelik yüzde 1,58 faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile kredi sağlanması hedefleniyor. 

Aylık düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullanabileceğiniz Halkbank Emekli Mini Kredi kapsamında rahat bir ödeme planı sunuluyor. Halkbank’ın emekli müşterilerine özel sağlanan kredi kapsamında cazip oranlar uygulanıyor. 

HALKBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI 

5.000 TL’ye kadar Emekli Mini Kredi kapsamında nakit desteğinden yararlanmak isteyenler için yüzde 1,58 faiz oranları uygulanıyor. Aylık eşit, artan – azalan, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak kredi geri ödemesi yapılabiliyor. 5.000 TL’nin örnek ödeme tablosuna göre 36 ay vadede aylık taksit tutarı ise 195,38 TL olarak hesaplanmıştır. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

HALKABNK 5.000 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Maaşını Halkbank’tan alan veya aktarmayı taahhüt eden tüm emeklilerin Halkbank Mini Emekli Kredi fırsatından yararlanarak 5.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamaları mümkündür. Halkbank internet veya mobil şubeden ya da en yakın Halkbank şubelerinden başvuru yapılabilir.