Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik banklar harekete geçti. Bir yandan 2023 yılında verilen devlet destekleri devam ederken, diğer yandan bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları ve taksitli nakit avans seçenekleri de sunulmaya devam ediyor.

Denizbank’ın 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatı ile vatandaşların nakit derdine çare sunuluyor. Uygun geri ödeme seçenekleri ve dijital kanallardan hızlı başvuru seçenekleriyle işlem yapılabilecek.

5.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Denizbank’ın 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanarak vatandaşların birçok ihtiyacına çözüm bulması sağlanacak. 1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli kampanyaya başvuru yapmak için ilgili Denizbank kredi kartlarına başvuru yapılması gerekiyor.

250 TL ile 5.000 TL arasında yüzde 0 faiz oranları ile vatandaşlar taksitli nakit avans kullanabilecekler. Taksitli nakit avans kapsamında ayrıca uygun vade seçenekleri de sunuluyor.

6 AY VADE VE YÜZDE 0 FAİZ UYGULANACAK!

bu-bankadan-faizsiz-5000-tl-odemeler-basladi-mobilden-basvuru-yapilabilecek-31-ocakta-sona-

Yüzde 0 faiz oranları ile 5.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanılması sağlanacak. Bu kapsamda 5.000 TL nakit avans kullanmak isteyenler 6 aya kadar vade seçeneklerinden de yararlanarak taksit ödemelerini küçük tutarlarda belirleyebilecek. Denizbank ilgili kredi kartı başvuru sonrasında nakit avans kullanılabilir.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Denizbank’in faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapmak için mevcutta açık statülü Denizbank bireysek kredi kartlarından herhangi birine sahip olmak gerekiyor. Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.

Denizbank internet bankacılığı, MobilDeniz, ATM veya SMS ile ilk bireysel kredi kartı başvurularına özel 5.000 TL’ye kadar sıfır faizli olarak nakit avans kullanılabilecek. Bireysel kredi kartının onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında nakit avans hakkı tanımlanmaktadır. Kullanılabilir limitin yeterli olması durumunda faizsiz taksitli nakit avans fırsatından tüm müşterilerin yararlanması sağlanmaktadır. Denizbank dijital kanallar üzerinden de kolayca başvurular yapılabilmektedir.