Otomobil piyasalarında yaşanan fiyat artışları vatandaşların araç sahibi olma hayallerini suya düşürdü. Artan döviz kuru, çip krizi ile gelen küresel sorunla, enflasyon ve yüksek vergiler nedeniyle otomobil satın almayı erteleyen kişiler için yepyeni fırsatlar gündeme geliyor. 

Yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkan MIO ile vatandaşların 199.000 TL kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile 2022 model bir araca sahip olması sağlanacak. Şehir içi ulaşımda en iyi seçeneği sunan MIO, elektrikli oluşuyla da hem çevreci hem de bütçe dostu olmayı başarıyor. 

Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu? Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu?

199.000 LİRAYA SIFIR ARABA ALMA FIRSATI!

bu-fiyata-sifir-otomobil-olur-mu-demeyin-o-otomobil-artik-turkiyede-yeni-mio-sadece-199000-

Werer MIO’nun Türkiye’de satışa çıkmasının ardından ucuza sıfır araç almak isteyenler için cazip teklifler sunulmaya başladı. Piyasadaki benzer elektrikli araçlara nazaran çok daha üstün özellikleriyle dikkat çeken MIO, Citroen AMI’den sonra en dikkat çeken elektrikli otomobillerden biri olmayı başardı. 

0 elektrikli olan MIO, şehir içi ulaşımda yepyeni bir çözüm sağlıyor. Tasarımıyla da öne çıkan araç 16 yaşından itibaren herkes tarafından da rahatça kullanılabiliyor. Werer MIS Easy paketi ise kampanyalı anahtar teslim fiyatı olan 199.000 TL’ye alıcısını bekliyor. Ayrıca cam tavan, klima, hızlı şarj, sunfoof perdesi, geliştirilmiş batarya (200 km) gibi opsiyonlarda sunulacak. 

WERER MIO TEKNİK ÖZELLİKLERİ

16 yaşından itibaren B1 sınıfı ehliyet ile kullanılabilen Werer MIO, ekonomik ve çevreci yüzde 100 elektrikli yapısıyla dikkat çekiyor. 3 saate tam şarj olabilen MIO, 75 km menzil sunuyor. Tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeken MIO, Türkiye’de yakın zamanda satışa çıkmasının ardından otomobil satın almak isteyenler için iyi bir alternatif olmayı başarıyor. 

11 kW (14.75 HP) motor, hatchback araç tipi, 2 koltuklu yapısı ve 90 Km/s azami hız ile beklentilerin ötesinde bir sürüş deneyimi sunuyor. 550 Nm tork üretebilen araç, geliştirilmiş versiyonunda 200 km menzile sahip olabiliyor.