Türkiye’de artan enflasyon sonrasında kenardaki TL birikimlerini en iyi oranlarla değerlendirmek isteyenler için bankaların mevduat hesapları cazip avantajlar sunmaya başladı. Yüzde 21’e varan hoş geldin faiz oranları ile TEB en yüksek 32 günlük vadeli mevduat faiz oranlarını sunmaya devam ediyor.

TEB MARİFETLİ HESAP HOŞ GELDİN FAİZİ NE KADAR?

TEB Marifetli Hesap ile TL birikimlerini 32 günlük en yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenlere avantajlı oranlar sunulmaya devam ediyor. Yüzde 21’e varan hoş geldin faizi ile en düşük yatırım limitlerinde bile ayrıcalıklar sunulacak. Hoş geldin faizi, TL tutarlar için en düşük 2.000 TL ve en yüksek 1 milyon TL arasındaki yatırımlar için kullanılabilecek. 

TEB MARİFETLİ HESAP FAZİ GETİRİSİ HESAPLAMA 

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

bu-hesaba-parasini-yatiranlara-874-tl-net-faiz-getirisi-sunulacak (2)

TEB Marifetli Hesap hoş geldin faizi fırsatından yararlanarak vatandaşların birikimlerini en cazip oranlarla değerlendirmeleri sağlanması hedefleniyor. Kenarda 50.000 TL birikimi olan kişiler için yapılan örnek hesaplamalara göre 32 günlük vadede net kazanç oranı 874,52 TL olarak belirlendi. Yüksek hoş geldin faizi ile 32 günde en yüksek faiz getirisi avantajlarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Günlük vadeli olarak çalışan hesap her gün anapara ve faizin değerlendirilmesini sağlamaktadır. TL Marifetli Hesap açan müşteriler için 45 gün boyunca avantajlı hoş geldin faiz fırsatı sunulması hedefleniyor. 

100.000 TL’NİN FAİZ GETİRİSİ NE KADAR? 

45 gün boyunca yüzde 21’e varan avantajlı faiz oranlarından yararlanabileceğiniz TEB Marifetli Hesap ile 100.000 TL birikimini değerlendirmek isteyenler için 32 günde en iyi getiri sunulacak. Yapılan örnek hesaplamaya göre 100.000 TL’nin faiz getirisi ise 1.749 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca TEB’in birçok ayrıcalıklı bankacılık hizmetinden de yararlanarak bankacılık işlemleri gerçekleştirilmesi de sağlanıyor.