Aktif Bank’ın dijital bankacılık hizmetlerini sunduğu N Kolay üzerinden cazip kredi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ile sunulan kredi fırsatları ile en avantajlı kredi seçeneklerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygun geri ödeme koşulları ve oranları sayesinde N Kolay’dan cazip teklifler gelmeye devam ediyor. 

Yeni müşterilere özel sunulacak kredi ile 5.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyacı olanlara uygun oranlar sunulacak. Nakit arayışında olan kişileri büyük bir dertten kurtarması beklenen N Kolay ihtiyaç kredisi ile birçok kişinin nakit ihtiyacının çözülmesi hedefleniyor. 

DÜŞÜK FAİZLİ 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

bu-ihtiyac-kredisinde-faiz-orani-sadece-yuzde-199-acil-nakit-arayanlara-5000-tl-kredi-firsa (2)

En uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için cazip seçenekler sunulmaya devam ediyor. Yüzde 1,99 faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri uygulanıyor. İlk defa N Kolaylı olacak yeni müşteriler için geçerli kredi kampanyası ile yeni müşterilere özel faiz oranları ile avantajlar sağlanacak. 

Yeni müşterilere özel 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi yüzde 1,99 faiz oranları ile kullandırılacak. Rahat bir ödeme dönemi ile nakit ihtiyacı olanlara cazip fırsatlarla kredi desteği verilmesi hedeflenmektedir. 

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

N Kolay’ın yeni müşterilere özel 1,99’dan başlayan faizlerle avantalı kredi seçenekleri sunuluyor. Bu kapsamda 5.000 TL’ye kadar kredi için aylık taksit tutarı 487 TL olarak hesaplanmıştır. 12 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında avantajlı geri ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Kredi kampanyası sadece N Kolay mobil ve ‘’NKolay.com’’ adresi üzerinden yapılacak başvurular ile geçerli olacaktır. Dijital kanallar üzerinden hızlıca başvurularını yapan tüm yeni müşterilerin en avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanması sağlanacak. Dijital bankacılık hizmetleri arasında daha birçok farklı seçenek sunan N Kolay, cazip kredi fırsatları ve bankacılık hizmetleri ile ihtiyaç kredisi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.