Son dönemde artış gösteren enflasyon ve üst üste gelen zamlar sonrasında hem birikimlerini değerlendirmek hem de 1.200 TL’ye kadar nakit iade fırsatlarından yararlanmak isteyenler için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Alternatif Bank tarafından duyurulan kampanya kapsamında vatandaşların birçok bankacılık işleminden avantajlar elde etmesi sağlanacak.

1.200 TL’ye varan nakit iade fırsatı, dövizden dönen kur korumalı TL mevduat hesabı le biriktirirken kazanma şansı sağlanacak. Avantajlı oranlarla alışverişlerini gerçekleştirmek isteyenler için Alternatif Bank kampanyasından 31 Ekim’e kadar yararlanabilecek. 

1.200 TL’YE VARAN NAKİT İADE FIRSATI!

bu-islemi-yapanlarin-hesabina-1200-tlye-kadar-nakit-iade-yapilacak-31-ekim-son-basvuru-tari (2)

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Dövizden dönen kur korumalı TL mevduat hesabı ile biriktirirken aynı zamanda kazanma fırsatı sağlanacak. Alternatif Bank tarafından duyurulan kampanya kapsamında, VOV Banka Kartı ile yapılacak alışverişlerde 1.200 TL nakit iade fırsatı sunuluyor. 

Kampanyadan yararlanmak için 10 bin TL ve üzeri tutarlı Dövizden Dönen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesap açılışı yapılması gerekmektedir. Bir müşteri tarafından bir ay içinde en fazla 100 TL nakit iadesi kazanılabilir. 

SON TARİH 31 EKİM! 

22 Temmuz – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Dövizden Dönen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açan müşterilerin, 22 Temmuz – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında VOV Banka Kartı ile yapacakları her alışveirşlerinde , toplamda ise 1.200 TL nakit iade alma şansı sunuluyor. 

Kampanya kapsamında müşterilerin 3, 6, 9, 12 aylık vadelerle hesap açtırmaları mümkündür. Kazanılan nakit iadeler ise 3 iş günü içinde vadesiz hesaplarına iade edilmektedir. Dövizden Dönen Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açılışları için Bireysel İnternet veya Mobil Şube üzerinden ya da doğrudan Alternatif Bank şubelerinden işlem yapılması mümkündür. Kampanya kapsamında belirlenen tüm koşulları sağlayanların 1.200 TL’ye kadar nakit iade fırsatından yararlanması mümkündür.