Yeni yılın başlamasıyla beraber bankalar tarafından güncel kampanyalar da duyurulmaya başladı. Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olanlar için 1.000 TL bonus kazanma şansı sunulacak. 1.000 TL harcamaya 1.000 TL bonus fırsatının yanı sıra 10.000 TL’ye kadar da faizsiz taksitli nakit avans kullandırılması hedefleniyor.

Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanya kapsamında şubeye gitmeden mobil üzerinden başvuru yapacak kişilerin söz konusu avantajlardan yararlanması sağlanacak. 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli kampanyadan birçok vatandaşın yararlanması bekleniyor.

GARANTİ BBVA 1.000 TL BONUS FIRSATI!

bu-islemi-yapanlarin-hesabina-aninda-1000-tl-gonderilecek-ustelik-faizsiz-nakit-avans-firsa

Garanti BBVA Mobil’den şubesiz olarak müşteri olanlar, bireysel kredi kartı başvuru yaptıktan sonra 1.000 TL harcamalarına 1.000 TL değerinde bonus kazanma şansı elde ediyor. Ayrıca bu kapsamda yer alan 10.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans fırsatından da yararlanma şansı sunulacak.

Mobilden Garanti BBVA müşterisi olanlar Money Bonus kredi kartı başvurularının onaylanmasının ardından ilgili kartları ile 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1.000 TL ve üzeri ilk harcamaya özel 1.000 TL bonus kazanacaklar. Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı veya Money kredi kartı başvurularının onaylanması gerekmektedir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard bonus kampanyaya dahil değildir.

10.000 TL FAİZSİZ TAKSİLİTE NAKİT AVANS KAMPANYASI

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

2 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallar üzerinden temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA müşterisi olan kişiler, Bonus veya Money Bonus kredi kartlarına başvuru yaptıktan sonra onay sonrasında 1.000 TL harcamaya 1.000 TL bonus kazanacaklar.

Öte yandan acil nakit ihtiyacı olanlar Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanmak için kredi kartı başvurularının onaylanmasının ardından 10.000 TL’ye kadar faizsiz olarak taksitli nakit avans kullanabilecekler.