Son dönemde birçok vatandaşın banakların takip listelerine düşmesinin ardından bankalardan da bu soruna çözüm üretecek kampanyalar sunulmaya başladı. Bankaların borç kapatma kredisi kampanyaları arasında en özel oranlarla dikkat çeken Yapı Kredi Bankası, başka bankalardaki açık kredileri için vatandaşlara Borç Transfer Kredisi sunuyor. 

İndirimli faiz oranları ile kullandırılan kredi kapsamında vatandaşların açık kredilerini kapatmaları destekleniyor. Bankalara olan borçlarını kolay bir ödeme planı ile kapatmak isteyenlere özel cazip fırsatlardan birçok vatandaşın yararlanması hedefliyor. 

İNDİRİMLİ FAİZ ORANLARI İLE BORÇ TRANSFER KREDİSİ 

bu-kisilerin-bankalara-olan-borcu-siliniyor-indirimli-faiz-oranlariyla-yararlanmak-icin-bu- (2)

Yapı Kredi Bankası’nın Borç Transfer Kredisi kampanyası kapsamında size özel indirimli faiz oranları ile kredi desteği verilmesi hedefleniyor. Başka bankalardaki açık kredilerin kapatılmasında özel oranlara sahip kredi ile vatandaşların rahatça kredilerini tek bir çatı altında birleştirerek kolayca ödemeleri sağlanacak. 

Borç Transfer Kredisi ile size özel indirimli faiz oranlarından yararlanarak başka bankalardaki açık kredilerin tek bir kredi ile birleştirilmesi sağlanmaktadır. Banka tarafından tanımlanan ön onaylı limitlerinin olması durumunda, limit tutarı kadar Borç Kapatma Kredisi kullanımı sağlanacak. 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Yapı Kredi’nin avantajlı borç kapatma kredisi ile başka bankalardaki açık kredilerini kapatmak isteyenlerin kişiye özel indirimli faiz oranlarından yararlanması sağlanacak. Borç Transferi Kredisi kapsamında yer alan örnek ödeme tablosuna göre yüzde 2,54’ten başlayan faiz oranları ile işlem yapılıyor. 12 – 24 ay vade seçenekleri üzerinden yapılan hesaplamada, 24 ay vade için yüzde 2,64 faiz oranları görülüyor. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

60.000 TL kredi için 24 ay vadede yüzde 2,64 faiz oranları ve aylık 3.658 TL taksit oranları ile geri ödemler yapılabiliyor. Başka bankalar üzerindeki açık kredilerini Yapı Kredi Bankası’na taşıyarak vatandaşların rahatça açık kredi borçlarını ödemeleri destekleniyor. Son dönemde kredi borçları artan vatandaşların bu krediler ile borçlarını rahatça kapatmaları sağlanacak.