Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için bankalar cazip oranlara sahip ihtiyaç kredisi fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Nakit sıkıntısı çeken birçok kişinin kolayca ihtiyaç kredisi kullanması için dijital kanallardan da başvuru yapılabilecek. 

Alternatif Bank tarafından duyurulan Dijital Kredi kampanyası kapsamında, yüzde 1,99 faiz oranları ile uygun ödeme koşullarıyla kredi fırsatı sunuluyor. Acil nakit ihtiyacı olanların dijital kanallar üzerinden kredi başvurularını yaparak kolayca ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmaları sağlanacak. 

ALTERNATİF BANK DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ

Alternatif Bank’ın Dijital İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,99 faiz oranları ve avantajlı geri ödeme seçenekleri sunuluyor. Dijital kanallar üzerinden ihtiyaç kredisine başvuru yapanlar aynı zamanda sigorta masrafı da ödemeyecek. Hemen görüntülü görüşme ile müşteri olma sürecini tamamlayanlar ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanmaya başlayabilecekler. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Dijital Kredi kampanyası kapsamında Alternatif Bank’a dijital kanallar üzerinden başvuru yapanlar, sigorta masrafı ödemeden kolayca kredi fırsatlarından yararlanabilecek. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile krediden yararlananların güvenle işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. 

İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

bu-kredide-faiz-orani-sadece-yuzde-199-olarak-belirlendi-acil-nakit-arayanlar-subeye-gitmed (2)

Nakit ihtiyacı çekenler için cazip oranlarla sunulan Alternatif Bank Dijital Kredi kampanyası kapsamında, avantajlı oranlarla kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Yüzde 1,99 faiz oranları ile 12 aya kadar vadeler ile kullandırılacak 10.000 TL kredi için 974 TL aylık taksit oranları belirlenmiştir. 24 ve 36 ay vade seçeneklerinde 10.000 TL kredi kullanacak kişiler ise yüzde 2,45 faiz oranları ile işlem gerçekleştirebilecekler. 

ŞUBESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Şubeye gitmeden kolayca dijital kanallar üzerinden vatandaşların Alternatif Bank Dijital Kredi başvurusunu yapmaları mümkündür. Banka müşterilerinin dijital kanalları kullanarak Dijital Kredi avantajlarından hemen yararlanması sağlanmaktadır. Görüntülü görüşme ile Alternatif Bank müşterisi olanlar, ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanarak, acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması için cazip kredi olanaklarından yararlanmaya hemen başlayabilirler.