Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı Reuters'tan Merkez Bankası analizi: Büyük fırsat kaçırıldı

Sıfır km ve ikinci el araç piyasalarında her geçen gün artan fiyatlara karşı vatandaşların finansman çözümü arayışı devam ediyor. Otomotiv sektörünü de olumsuz etkileyen son gelişmelerin ardından Fiat Egea ailesinde geçerli sonbahar teklifi ise bu dönemde araç satın almak isteyen birçok kişiyi heyecanlandırdı. 

Egea modellerinde geçerli finansman kampanyası ile Fiat araç sahibi olmak isteyenlere en uygun oranlar sunuluyor. Uygun geri ödeme koşulları ve finansman tutarı ile Egea’nın sonbahara özel cazip teklifleri ile araç sahibi olmak isteyeler rahat bir ödeme fırsatından yararlanabilecek. 

24 AY VADE VE DÜŞÜK FAİZ İMKANI!

bu-sonbaharda-fiat-egea-otomobil-almak-isleyenler-icin-son-firsatlar-duyuruldu (2)

Fiat Egea modellerinde Ekim ayı itibariyle cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. 200.000 TL’ye 24 ay vade ve yüzde 2,79 faizli ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampanyaya ilişkin faiz oranı araç fiyatına ve kredi koşullarına göre farklılık göstermektedir. Araç sahibi olmak isteyenler için yeni dönemde birçok fırsat sağlayan Fiat, 0 km 2022 model tüm Ega modellerinde Marka Kasko yaptırılması koşuluyla cazip seçenekler sunuyor. 

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında Fiat gibi otomobil devlerinden gelen birçok benzer kampanya sonbaharda araç alacaklar için avantaj sunuyor. Fiat Egea modellerinde geçerli kampanyada 24 aya kadar avantajlı faiz oranları ile finansman desteği verilecek. 

FİAT EGEA GÜNCEL FİYAT LİSTESİ! 

200.000 TL’ye 24 ay vade ve yüzde 2,79 faizli ödeme seçeneğiyle avantajlı kampanya sunan Fiat, güncel avantajlı fiyat listelerini de duyurdu. Buna göre Fiat Egea Ekim ayı fiyat listeleri şöyle:

  • Egea Sedan – 389.900 TL 
  • Egea Cross – 449.900 TL 
  • Egea Hatchback – 436.900 TL 
  • Egea Cross Wagon – 567.900 TL 
  • Egea Station Wagon – 548.900 TL