Türkiye’nin en köklü bankalardan olan Türkiye İş Bankası, faizsiz olarak vatandaşların nakit ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak. Acil nakde sıkışanlar için etkili çözümler sunan İş Bankası, 2022 yılı bitmeden bu ödemleri gerçekleştirecek. 

Dijital kanallar üzerinden başvurularını yapan herkesin rahatlıkla yararlanabildiği nakit fırsatı kapsamında, 5.000 TL taksitli nakit avans faizsiz olarak sunulacak. Vatandaşların birçok nakit ihtiyacının çözümü için faizsiz olarak ve kolay bir geri ödeme seçeneği ile sunulan nakit desteği kapsamında birçok avantaj yer alıyor. Güvenle acil nakit ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. 

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

İŞ BANKASI’NDAN FAİZSİZ 5.000 TL NAKİT!

bu-vatandaslara-5000-tl-faizsiz-odemeler-basladi-bu-defa-is-bankasindan-odenecek-31-aralikt (2)

İşCep’ten İş Bankalı olanlara 5.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatları sunulmaya devam ediyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara avantajlı oranlarla sunulacak nakit fırsatları sayesinde vatandaşların rahatlıkla birçok ihtiyacını karşılamaları hedefleniyor. Faizsiz bir şekilde kullandırılacak kredi kapsamında rahat bir ödeme seçeneği de sunuluyor. 

Uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayan kişilerin hızlıca avantajlı nakit seçeneklerinden yaralanması mümkündür. İşCep üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliğini kullanarak müşteri olma sürecini tamamlayanlar, kredi kartı başvurularının da onaylanmasının ardından 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans’tan yararlanabilecek. 5 ay vade seçenekleriyle yüzde 0 faizle nakit fırsatından yararlanmak isteyenlerin mobil uygulama üzerinden başvurularını sadece birkaç adımda tamamlamaları mümkündür. 

31 ARALIK 2022 SON BAŞVURU TARİHİ!

31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep üzerinden başvuru yaparak vatandaşların 5.000 TL nakit desteğinden faizsiz olarak yaralanması sağlanacak. Uygulama üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayan kişilerin 5 ay vade ile faizsiz olarak yararlanması sağlanacak. 

Kampanya tanımlaması her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılmaktadır. Kampanyadan yararlanma süresi ise 1 yıl olarak belirlenmiştir. 31 Aralık tarihine kadar İşCep üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliği ile işlem yapılması gerekmektedir.