Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor yarışmasının 2023 sezonu için geri sayım başladı. 15 Ocak 2023 tarihinde seyirci karşısına çıkacak olan Survivor Türkiye 2023 yarışmasına neler yaşanacağı şimdiden büyük bir merak konusu haline gelmişken; bu yaşananların kritiğini yapmak için ekranlara TV8 kanalından gelecek olan Survivor Panorama programının detayları da televizyon seyircisinin gündemine oturdu. 

Heyecanlı bekleyişin başladığı Survivor Türkiye 2023 yarışması geri sayıma çoktan geçmişken, yarışmanın kritiklerinin yapılacağı Survivor Panorama ve Survivor Ekstra programları için de heyecan doruğa yükseldi. Hangi isimlerin yorumcu koltuğunda bulunacağına dair tahmin ve tartışmaların başladığı Survivor Panorama programının ne zaman başlayacağı TV8 ekranlarının yayın akışı ile seyirciye duyuruldu. 

SURVİVOR PANORAMA BUGÜN BAŞLIYOR

Ateş Kuşları dizisi sektöre damga vurdu! Ateş Kuşları dizisinin konusu ne, oyuncular kimler? Ateş Kuşları dizisi sektöre damga vurdu! Ateş Kuşları dizisinin konusu ne, oyuncular kimler?

bugun-basliyor-survivor-panorama-sunuculari-belli-oldu (2)

Survivor’da yaşanan olayların arka perdesini aralayan, zaman zaman Survivor yarışmasından elenen isimleri de konuk alan Survivor Panorama için heyecanlı bekleyiş başladı. TV8 ekranlarının yayın akışına aldığı Survivor Panorama programının başlayacağı tarih de böylelikle netleşmiş oldu. 

Survivor Türkiye 2023 yarışmasının 15 Ocak 2023 tarihinde başlamasının aksine, TV8 ekranlarının yayın akışına bakıldığında Survivor Panorama programının bu akşam saat 23.15’te seyirci karşısına çıkacağı görüldü. Survivor Panorama olarak yayınlanan programın bu seneki adı ‘Survivor Panorama Ünlüler’ oldu. 

SURVİVOR PANORAMA SUNUCULARI MERAK EDİLİYOR

TV8 ekranlarından seyirci karşısına bugün saat 23.15 itibariyle çıkmaya başlayacak olan Survivor Panorama yarışmasının en çok merak edilen kısmı programın sunucuları ve yorumcuları oldu. Geçen sene programı sunan isimler; eski Survivor yarışmacıları Hakan Hatipoğlu ile Damla Can ve Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl olmuştu.

Survivor Panorama Ünlüler programının başlamasına saatler kala, sosyal medya platformlarında programın sunucuları ve yorumcuları üzerine tahminler çoktan başladı. Ancak henüz Acun Medya veya TV8 ekranları, Survivor Panorama programının koltuklarına oturacak isimleri açıklamadı. Bu akşam Survivor Panorama Ünlüler programı sunucuları da netlik kazanacak.