Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı! Bir kentte ekmek fiyatı şaşırttı!

Kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarında istihdam edilmenin hayalini kuran adayların yüzlerini güldüren yeni bir personel alımı ilanı yayınlandı. Eksik kadrolarını belirleyerek yeni ayın başı itibari ile ilana çıkan kurumlardan birisi olan Bursa Teknik Üniversitesi, farklı kadrolarda istihdam yapılacağını açıkladı. Devlet üniversitesinin ilanı, sene bitmeden kamuda görev almak isteyen adayların dikkatini çekmeyi başardı. 

Bursa Teknik Üniversitesi’nin resmi kaynakları aracılığı ile duyurulmuş olan personel alımı ilanının detayları belli oldu. Buna göre üniversitenin farklı kadrolarda, “öğretim görevlisi” unvanı ile personel istihdamı gerçekleştireceği bilgisi kaydedildi. Üniversite, ilan başvuru şartlarını ve diğer detayları kamuoyu ile paylaştı. 

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI KASIM 2022

bursa-teknik-universitesi-2022-personel-alimi-ilani-farkli-kadrolara-34-ogretim-gorevlisi-a (2)

Zorlu ekonomik şartlar karşısında iş bulmakta zorlanan adaylar, sene başından bu yana kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarını yakından takip etmeye devam ediyorlar. Bu kapsamda kasım ayının gelişi ile birlikte eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan kamu kurumlarından birisi olan Bursa Teknik Üniversitesi, farklı kadrolarda toplamda 34 yeni personel istihdamı gerçekleştirileceğini duyurarak adayların yüzlerini güldürmeyi başardı. 

Yeni personellerin “öğretim görevlisi” unvanı ile istihdam edileceğini belirten Bursa Teknik Üniversitesi, alımların yapılacak olduğu bölümleri şu şekilde açıkladı:

  • Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği- Dr. Öğretim Üyesi: 4 kişi
  • Makine Mühendisliği- Profesör: 2 kişi
  • Endüstri Mühendisliği- Doçent: 2 kişi
  • Kimya- Dr. Öğretim Üyesi: 4 kişi
  • Kimya Mühendisliği- Dr. Öğretim Üyesi: 4 kişi
  • Mekatronik Mühendisliği- Dr. Öğretim Üyesi: 4 kişi
  • Metalurji ve Malzeme Mühendisliği- Doçent: 2 kişi
  • Polimer Malzeme Mühendisli- Dr. Öğretim Üyesi: 4 kişi
  • Orman Endüstri Mühendisli- Dr. Öğretim Üyesi: 8 kişi

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI 

Bursa Teknik Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanına, 18 Kasım tarihine kadar 18 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapılabilecektir.