Enflasyonun giderek tırmandığı şu günlerde hükümet yetkilileri tarafından duyurulmuş olan tüm maaş iyileştirmelerine ve diğer destek kampanyalarına rağmen geçinmekte güçlük çeken vatandaşlar, artan nakit ihtiyaçlarını kendi bütçeleri çerçevesinde karşılamalarına yardımcı olabilecek kredi kampanyalarını araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren kamu bankası Halkbank, belirli kriterleri sağlayan tüm vatandaşlara uygun faizler karşılığında kredi hizmeti sunacağını açıkladı. 

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan Halkbank, çalışanlara dönük yeni bir kredi kampanyası geliştirmiş olduğunu bildirdi. Sektör fark etmeksizin tüm çalışanlar için geçerli olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları, tüketiciler ile paylaşıldı. 

HALKBANK’TAN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

calisanlarin-dikkatine-maasinizi-halkbanktan-alin-100-bin-tlye-kadar-dusuk-faizli-kredinizi

Yeni dönemin zorlu ekonomik şartlarına karşı vatandaşların yanlarında yer alma gayreti içerisinde olan kamu bankası Halkbank, bu kapsamda pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Son olarak maaşlı çalışanlar için düşük faizli bir kredi kampanyası daha geliştirmiş olduğunu bildiren banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Maaş hesabını kendi bünyesine taşıyan çalışanlar için geliştirmiş olduğu kredi kampanyasının üst limitini 100 bin TL olarak belirlemiş olan Halkbank, 25 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için yüzde 1,55 faiz uygulayacağını bildirdi. 25 bin TL üstü taleplere yüzde 1,69’luk faiz ile karşılık vereceğini belirten kamu bankası, azami vade sayısını 36 ay olarak belirledi. 

HALKBANK MAAŞ MÜŞTERİSİ KREDİSİNİN ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Ülkemizin önde gelen kamu bankalarından olan Halkbank, 100 bin TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu maaş müşterisi kredi kampanyasının örnek hesaplama tablosunu da yayınladı. 36 ay vade ve yüzde 1,55 faiz karşılığında çekilecek olan 25 bin TL’lik kredinin aylık taksit tutarını 971 TL olarak belirleyen banka, bir kereliğe mahsus olmak üzere 137,5 TL tutarında kredi tahsis ücreti alacağını belirtti.