Psikiyatri Doktoru Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından esinlenilerek Kanal D ekranlarına uyarlanan Camdaki Kız dizisi, 3 sezondur izleyicileri ekranları başlarına kilitlemeye devam ediyor. İkinci sezonun sonlarına doğru hikayenin durağanlaşmasından ötürü sitemler eden seyirciler, eylül ayında başlamış olan yeni sezonda tam da istedikleri gibi bir Nalan ile karşılaşmanın sevincini yaşıyorlar.

Ünlü psikiyatristin hasta hikayelerinden etkilenerek kaleme aldığı ve sonrasında da Kanal D ekranlarında dizi olarak yayınlanmaya başlayan Camdaki Kız, son olarak 15 Aralık Perşembe akşamı izleyicisinin karşısına çıktı. Son bölümde Nalan annesinin zoru ile de olsa Sedat’a geri dönerken Hayri’nin terk edilmeyi hazmedemeyerek Nalan’ı takıntı haline getirmesi ve resmen psikolojik baskı oluşturan hareketler sergilemesi, izleyicinin tepkileri ile karşılaştı. Bazı izleyiciler Hayri’ye hak verirlerken bazıları ise “zaten boşluğundan faydalanmıştın oh olsun” yorumlarında bulundu. 

Hayri ve Nalan ikilisi arasında ilerleyen bölümlerde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından merak edilirken son bölümde izleyicileri şaşırtan bir gelişme de yaşandı. Dizide “Cana” karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hande Ataizi’nin rol gereği bir trafik kazasında hayatını kaybederek diziye veda etmesi şaşkınlık ile karşılandı. 

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü merak ile beklenirken dizinin ilk bölümünden son bölümüne kadar Hande Ataizi ile en çok sahnesi olan ünlü oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, rol arkadaşına duygusal bir veda paylaşımı yaptı. 

SEDAT’TAN CANA’YA VEDA AÇIKLAMASI!

camdaki-kiz-dizisinin-sedati-feyyaz-serifoglu-diziden-ayrilan-hande-ataizine-veda-etti-iyi-

Tam 61 bölümdür Hande Ataizi ile birlikte çalışan Feyyaz Şerifoğlu, Ataizi’nin vedası üzerine Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaşarak şu notu düştü: “Her koşulda eğlenmeyi de bildik, birbirimize destek olmayı da ve sen Cana karakterine sonsuz hayat veren canım Handişim… İyi ki sen be kuşum… Bu hikaye de buraya kadar ama biz ilelebet… Sedat& Cana Forever.”

Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı! Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı!

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ!

61 bölüm rol aldığı Camdaki Kız dizisine ilişkin Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yayınlayan Hande Ataizi, oyuncu arkadaşlarına ve yapım ekibine teşekkür etti.