Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta hikayelerinden etkilenerek kaleme aldığı aynı isimli eserinden ekranlara uyarlanan Camdaki Kız dizisi, 3’üncü sezonu ile olay yaratmaya devam ediyor. 2 sezondur Nalan’dan bekledikleri adımlara sonunda bu sezon şahitlik eden izleyiciler, her bölümü heyecan ile bekliyor. 

Dün akşam 59’uncu bölümü ile izleyicinin karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi, yine reyting rekorlarını alt üst etmeyi başardı. Sedat ile evliliğini sonlandırma kararı alan ve tüm baskılara rağmen bu kararından dönmeyen Nalan, yeni bölümde resmen kendisini aştı. Dizinin final sahnesinde Feride’nin Hayri ve Nalan’ı görmesi, izleyicilerin yeni bölüm için şimdiden sabırsızlanmalarını sağladı. 

CANA’YA NE YAPACAKLAR? 

camdaki-kizin-59uncu-bolumu-olay-yaratti-ipler-gerildi-feride-nalan-ile-hayriyi-resmen-bast

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

58’inci bölümde Nalan’a Sedat’tan hamile olduğunu itiraf eden Cana, yeni bölümde de rahat durmadı. Alp’ten ayrılmanın yollarını arayan ve gözünü tamamen karartan Cana, Sedat ile Nalan’ın boşanma kararı aldıklarını magazincilere anlattı ve Koroğlu ailesinin manşetlere düşmesine sebep oldu. 

Nalan evi terk ettiği için egosu zedelenen ve Nalan’ı geri kazanmak için Cana ile iplerini tamamen koparma kararı alan Sedat, Cana’ya “hayatımdan çık artık” dedi. Bunun üzerine sinirlenen Cana, ertesi gün konağa geldi. Çocuğunun hayatını garanti altına almak için Gülcihan’dan Bebek’te beğendiği evi satın almasını isteyen aksi takdirde tüm olan biteni magazine anlatacağını belirten Cana, Gülcihan’ı resmen tehdit etti. 

Cana’nın tehditlerine boyun eğmek istemeyen Gülcihan, çareyi Cavit’ten yardım istemekte buldu. “Cana’yı bize ulaşamayacağı kadar uzaklaştır” diyen Gülcihan’a Cavit’ten “o işi olmuş bil” yanıtı geldi. İzleyiciler, Cana’nın ilerleyen bölümlerde olup olmayacağını merak etmeye başladı.

FERİDE ŞOKE OLDU!

Evi terk ettikten sonra Birgül’e yerleşen Nalan, Hayri ile daha çok vakit geçirmeye başladı. Öyle ki kendisine yeni bir ev kurma kararı alan ve bulduğu evi Hayri ile birlikte görmeye giden Nalan, kararlı olduğunu bir kez daha gösterdi. Nalan’ı takip eden Feride ise hayatının en büyük korkusu ile yüzleşerek Hayri ile Nalan’ı el ele gördü. 60’ıncı bölümde Nalan’ı nelerin beklediği şimdiden merak konusu oldu.