112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

Geçtiğimiz yıl Trabzon'da akıl almaz bir olay yaşandı. Müezzinlik yapan bir adam, öz çocuklarını adet kurşun yağmuruna tuttu. Babaları tarafından sıkılan kurşunlarla yaşamını yitiren 3 çocuk toprağa verilirken, babaları ise yakalandı ve yarıglamasına devam ediliyor. Cani baba son davada verilecek ceaya razı olduğunu söyledi.

Trabzon'da yaşanan korkunç olayın yargılaması devam ediyor. Trabzon'da 3 kız çocuğunu kurşuna dizen, 10, 7 ve 4 yaşlarındaki öz kızlarını hayattan koparan cani babanın son duruşması görüldü. Olayın ardından yakalandığı günden bu yana tutuklu bulunan ve yargılamasına tutuklu olarak devam edilen cani babanın tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi. 

Kendi öz yavrularını öldürecek kadar cani olan müezzin baba hakkında 3 defa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Trabzon'da devam eden davaya cani baba Iğdır'da hapishanede yattığı için davaya Adalet Bakanlığı Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile bağlandı. Kızlarını öldürmekle suçlanan sanığın avukatı ise duruşma salonunda hazır bulundu. 

Cani babanın akli dengesi yerinde olduğu ve cezai ehliyeti bulunduğuna karar verilmiş ve bu karara göre cezai işelmlerin ve davanın devam etmesi istendi. Sanık avukatı ise bu karara itiraz etti. Avukat, kızlarına kurşun yağdıran o cani babanın akli dengesinin yerinde olmadığını ileri sürdü. Davanın hakimi, 3 kızını öldüren cinayet zanlısının adli tıbba sevk edilerek adli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesini istedi. Sanığın adli tıptaki muayenesinin yapılması için davanın ileri bir tarihe ertelenmesi ve sanığın bu süreçte tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi.

Olayın yaşandığı dönemde de büyük ses getiren olayla alakalı dava kamuoyu tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. 3 kızını birden öldüren adamın en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyen vatandaşlar, davanın nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için her duruşmanın sonucunu medyadan takip ediyor. 

Son duruşmada hakim, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile duruşmaya katılan cani babaya bir söyleyeceği olup olmadığını sordu. Kızlarını gözünü kırpmadan yahattan koparan o cani adam ise ekleyeceği herhangi bir şey olmadığnı ve mahkemenin vereceği tüm cezalara razı olduğunu dile getirdi.