Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan Akbank, yeni dönemde gelişen olumsuz faktörler sebebi ile bütçeleri dara düşen mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurarak hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin yüzlerini güldürdü. 

Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru paylaşan Akbank, geliştirmiş olduğu yeni kampanyası kapsamında mevcut müşterilerine TL hediyelerinin verileceğini ifade etti. Banka yeni kampanyası için son başvuru tarihi belirlemediğini ve dolayısı ile de şu an her Akbank müşterisinin TL kazanma şansının olduğunu belirtti. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

AKBANK DAVET ET KAZAN KAMPANYASI EKİM 2022

cebinde-akbank-karti-olanlar-dikkat-tek-bir-kod-alana-1000-tl-tutarinda-odeme-yapilacak (2)

Akbank yeni dönemde müşteri sayısını arttırırken mevcut müşterilerinin de kazanç sağlayabilmeleri adına geliştirmiş olduğu yeni kampanyasını, “Davet Et Kazan” ismi ile duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında yakınlarını banka bünyesine dahil eden mevcut müşterilerine chip para hediyesi vereceğini belirten banka, kişi başı 200 TL toplamda ise bin TL tutarında ödeme yapılacağını bildirdi. 

AKBANK DAVET ET KAZAN KAMPANYASININ AYRINTILARI

Akbank mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu Davet Et Kazan kampanyasının koşullarını şu şekilde sıraladı:

  • Paylaşılan davet kodu ile mobil uygulamaya giriş yapılması gerekir. 
  • Davet kodu 5 kişiden fazla yakın ile paylaşılabilir. İlgili kod ile mobil uygulamadan Akbanklı olan ilk 5 kişi, chip para hediyesi kazandırır. 
  • Bir müşteri, en fazla 5 yakını için chip para hediyesi kazanabilir. 
  • Yakınlarını davet eden mevcut müşterinin kampanya kapsamında chip para kazanabilmesi için Akbank Kart, Axess ya da Wings ürünlerinden birisine sahip olması gerekir. 
  • Bankanın herhangi bir kart ürününe sahip olmayan mevcut müşteriler, kart başvurularının onaylanmasının ardından yakınlarını davet edebilirler. 
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye chip paraların son kullanım tarihi yoktur.