Aralık 2021 tarihinde rekor seviyelere ulaşan para piyasaları ile altın piyasası, ocak ayına girilmesi ile birlikte pek çok hizmete ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Bu zamlardan etkilenen sektörlerin başında ise akaryakıt sektörü oldu. Ocak ayının ilk saatlerinde duyurulan akaryakıt zamları, hali hazırda bütçeleri sarsılmış olan araç sahibi tüketicileri hayal kırıklığına uğrattı.

Yeni dönemin beraberinde gelen olumsuz gelişmeler sebebi ile yükselen fiyatlara ayak uydurmaya çalışan tüketiciler, şubat ayının sonunda resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte daha da büyük bir ekonomik yoksunluğun içerisine doğru sürüklendiler. Savaşın başlaması ile birlikte değerlenen ve son yılların en üst seviyelerine ulaşan brent petrol, ülke sınırlarımız içerisinde satışa sunulan akaryakıt ürünlerine arka arkaya zamların yansımasına yol açtı. Bu durum, araç sahiplerinin bütçelerini nerede ise sıfırladı.

Son dönemlerde gerileyen brent petrole bağlı olarak bir nebze olsun aşağı çekilen akaryakıt fiyatları, halen tüketicilerin istedikleri seviyelere kadar inmedi. Sabit giderleri ile boğuşurken bir de akaryakıt harcamalarına yetişmeye çalışan tüketiciler bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek adına kampanyaları yakından takip etmeye başladı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, mevcut müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN AKARYAKIT İNDİRİMİ!

cebinde-maximum-karti-olanlar-dikkat-turkiye-is-bankasi-50-tllik-akaryakit-hediye-edecek-so (2)

Sektörün aranan isimlerinden olan Türkiye İş Bankası, yükselen akaryakıt fiyatlarına karşı zor bir sürecin içerisinden geçen araç sahibi müşterilerine yeni bir indirim kampanyasının duyurusunu yaptı. Petrol Ofisi ile iş birliği yapan banka, Maximum Mobil uygulamasında yer alan Pazarama Öde- Geç ekranından yapılan akaryakıt harcamalarına, 50 TL tutarında MaxiPuan hediyesi vereceğini bildirdi. 

TÜRKİYE İŞ BANKASI AKARYAKIT İNDİRİMİ KAMPANYASI BAŞVURUSU

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Türkiye İş Bankası’nın 50 TL MaxiPuan kazanımlı yeni akaryakıt kampanyasına, akaryakıt harcamasından önce veya sonra katılım sağlanması gerekmektedir. Söz konusu kampanya başvuruları, Maximum Mobil uygulaması üzerinden kabul edilmektedir.