Rusya-Ukrayna savaşının devam ediyor olması ve hem para piyasalarında hem de altın piyasasında yukarı yönlü hareketlerin giderek hızlanması, her sektörde olduğu gibi akaryakıt sektöründe de zamların duyurulmasına sebep oldu. Geçtiğimiz haftalarda arka arkaya duyurulan akaryakıt zamlarından sonra bütçeleri sarsılan araç sahibi tüketiciler, bu kapsamda bütçelerine destek olabilecek kampanyaları araştırmaya başladı. 

Akaryakıt zamları ile birlikte araçlarını aktif olarak kullanamaz hale gelen tüketiciler için kampanya düzenleyen bankalardan birisi olarak öne çıkan Vakıfbank, ekim ayının başında akaryakıt kampanyasını güncellediğini duyurdu. Söz konusu kampanyası için son çağrısını yapan kamu bankası, 31 Ekim tarihine kadar başvurulara açık olacak olan yeni akaryakıt kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASI EKİM 2022

cebinde-vakifbank-karti-olan-arac-sahipleri-dikkat-50-tl-daha-fazla-akaryakit-alabileceksin (2)

Ülkemizin önde gelen kamu bankalarından olan Vakıfbank, yeni dönemde gelişen ve gelişmeye de devam eden olumsuz ekonomik şartlar karşısında tüketicilerin bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda artan akaryakıt fiyatları karşısında desteğe ihtiyaç duyan tüketiciler için de yeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran kamu bankası, ay sonuna kadar geçerli olan güncel kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Vakıfbank geliştirmiş olduğu yeni akaryakıt kampanyası kapsamında tek seferde 1000 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan tüm müşterilerine, 50 TL tutarında para puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan 1000 TL’ye 50 TL kazanımlı yeni akaryakıt kampanyasından yararlanabilmek için bankanın mevcut müşterisi statüsünde olmak gerekmektedir. Bireysel Worldcard özellikli karta sahip olan tüm mevcut müşteriler, yaptıkları akaryakıt harcamaları karşılığında 50 TL değerinde para puan hediyesini alabilmektelerdir. 

Vakıfbank’ın ay sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni akaryakıt kampanyasından yararlanabilmek için kampanyaya onay verilmesi gerekmektedir. Banka, kampanya onayının mobil uygulamanın açılan ekranında bulunan “kampanyalar” kısmından verilebileceğini bildirmiştir.