Bir süredir yüksek olan enflasyonun 2023 maaşlarına nasıl yansıyacağı merak konusu olurken gözler, bugün açıklanacağı tahmin edilen asgari ücrete çevrildi. Ülke sınırları içerisinde yaşayan milyonlarca çalışanı ve ailelerini yakından ilgilendiren asgari ücret zammına ilişkin nasıl bir karar verildiği merak edilirken tüm sene boyunca nakit ihtiyaçları devam eden vatandaşlar, 2023 yılına daha rahat bir bütçe ile girebilmek amacı ile sene sonu destek duyurularını yakından takip etmeye başladı. Bu noktada devreye giren özel banka Akbank, yalnızca mobil uygulamayı indiren yeni müşterileri için yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. 

Geliştirdiği avantajlı kampanyalar ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başaran ve senelerdir özel bankacılık sektörünün aranan isimlerinden birisi olmaya devam eden Akbank, 2023 yılına sayılı günler kala yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu duyurusunda potansiyel müşterilerini hedef alan banka, yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. Akbank, faiz uygulamasını tamamen kaldırdığını belirttiği yeni kredi ürününe ilişkin detayları, tüketiciler ile paylaştı. 

AKBANK’TAN YENİ MÜŞTERİLERİNE HOŞ GELDİN KREDİSİ!

cebiniz-akbank-ile-dolacak-faizsiz-kredi-hizmeti-duyuruldu-gunde-27-tlye-10-bin-tllik-hizme

Sene sonuna doğru gelindiği şu günlerde 2022 müşteri sayısı hedefini tamamlamak hatta hedefinin üzerine çıkmak için yeni kampanyalar düzenlemeye devam eden özel banka Akbank, bu kapsamda vatandaşın en çok ihtiyaç duyduğu nakit desteğine ilişkin yeni bir düzenleme daha yaptı. Yeni düzenlemesi ile yeni müşterilerine faizsiz kredi hizmeti sunacağını ifade banka, detayları paylaştı. 

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Akbank tarafından yayınlanmış olan yeni duyuruya göre ilk kez Akbanklı olacak olan tüm müşterilere, 10 bin TL’ye kadar yüzde 0 faiz ile kredi desteğinin verileceği bilgisi kaydedildi. Banka azami vade sayısı 12 ay olan kredi ürününden üst limitten hizmet almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 833,33 TL olarak hesapladı.

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank’ın yüzde 0 faizli kredi hizmetinden yararlanabilmek için 13 Ocak tarihine kadar Akbank Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olunmalıdır. Akbanklı olunduktan sonra 10 gün içerisinde yine aynı uygulama üzerinden kredi başvuru yapılabilecektir.