Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek hem mevcut müşterilerine hem de potansiyel müşterilerine destek verme gayreti içerisinde olan dijital banka NKolay, 2023 yılına girilmesine oldukça az bir zaman kala iki farklı başlık altında daha yeni kredi kampanyaları geliştirdiğini duyurdu. 

NKolay’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kredi kampanyalarına göre hem yeni hem de mevcut müşterilere nakit desteklerinin verileceği öğrenildi. Banka, biri 70 bin TL’lik diğer ise 2 bin TL’lik üst limite sahip olan kredi kampanyalarına ilişkin detayları paylaştı.

NKOLAY KREDİLİ DESTEK HESABI ARALIK 2022

Mevcut müşterileri için yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyuran dijital banka NKolay, ay sonuna kadar geçerli olacak olan söz konusu kampanyaya yeni müşterilerin de başvuru yapabileceklerini ifade etti. İlgili kampanya kapsamında NKolay kart kullanıcılarına 2 bin TL’ye kadar kredi destek hesabı hizmeti sunacağını belirten banka, ilgili tutarın online platformlarda veya nakit olarak kullanılabileceğini bildirdi.

NKOLAY İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2022

cebinizde-paraniz-yok-ise-nkolay-yaninizda-2-bin-tllik-alisveris-desteginiz-tek-tik-ile-hes

cebinizde-paraniz-yok-ise-nkolay-yaninizda-2-bin-tllik-alisveris-desteginiz-tek-tik-ile-hes (2)

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Nakde ihtiyacı olan tüketiciler için bir kredi kampanyası daha geliştirmiş olduğunu duyuran dijital banka NKolay, söz konusu ikinci kampanyası için üst limiti 70 bin TL olarak belirledi. Kredi kampanyası kapsamında uygulanacak olan başlangıç faiz oranını yüzde 3,19 olarak açıklayan banka, taksit ödemeleri için yararlanabilecek olan azami vade sayısını ise 36 ay olarak duyurdu.

NKolay resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına hafta sonu da dahil olmak üzere mobil uygulama üzerinden başvuru yapılabileceğini ifade etti. Söz konusu başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda ilgili kredi tutarının anında hesaba aktarılacağını ifade eden banka, örnek hesaplama tablolarını da yayınladı.

Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 70 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 3,19
  • Aylık taksit tutarı: 4.703,39 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 27 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 3,39
  • Aylık taksit tutarı: 1.475,26 TL