Kurulduğu günden bu yana tüketicilerin yararlarına hizmetler sunma gayreti içerisinde olan özel banka Türkiye Ekonomi Bankası, bu faydayı artırabilmek amacı ile “CepteTEB” ismini vermiş olduğu bir dijital banka da kurdu. Şube masrafı olmayan dijital bankası kanalı aracılığı ile çok daha avantajlı fırsatlar sunan banka, CepteTEB üzerinden yeni bir ihtiyaç kredisi ürünü daha düzenlendiğini duyurdu. 

Dijital banka olarak hizmetlerine devam eden ve kısa bir süre içerisinde müşteri sayısını katlamayı başaran CepteTEB, sene sonu gelmeden yeni bir ihtiyaç kredisi ürünü daha düzenlediğini duyurdu. Yeni ürünü kapsamında hem yeni müşterilerine hem de mevcut müşterilerine uygun faizli kredi çekme fırsatı sunacağını ifade eden dijital banka, detayları tüketiciler ile paylaştı. 

YENİ MÜŞTERİLERE UYGUN FAİZLİ CEPTETEB KREDİSİ!

Yeni eski ayrımı yapmadan desteğe ihtiyaç duyan her tüketici için farklı kategoriler altında avantajlı hizmetler sunan dijital banka CepteTEB, senenin son günlerinde de farkını ortaya koydu. Yola niçin çıktığını unutmayan ve bu kapsamda da şubesiz bir banka olarak hizmet sunuyor olmanın getirdiği avantajı tüketicilere de yansıtan CepteTEB, sene sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını kamuoyu ile paylaştı. 

Yeni ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında kişiye özel ödeme planlarının oluşturulabileceğine dikkat çeken dijital banka CepteTEB, yeni müşteriler için belirlemiş olduğu başlangıç faizi oranını yüzde 1,64 olarak açıkladı. Kredi hizmetinden 200 bin TL’ye kadar destek alınabileceğini ifade eden CepteTEB, azami vade sayısını 36 ay olarak duyurdu. 

CEPTETEB ESNEK ÖDEME PLANLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

ceptetebten-yeni-musterilerine-uygun-faiz-garantisi-gunde-45-tlye-10-bin-tllik-kredi-cekme-

Başlangıç faizini yüzde 1,64 olarak duyurmuş olduğu yeni kredi ürününe ilişkin örnek hesaplama tablolarını yayınlayan CepteTEB, vatandaşları bilgilendirdi. Yüzde 2,35 faiz oranı ve 36 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı, 1.361,33 TL olarak hesaplandı.