Yeni yıla girilmesine oldukça az bir zaman kala bankalarda da sene sonu yoğunluğu başladı. Bir yıla dağıtmış oldukları hedeflerine ulaşamayan veya ulaşmış olsa da ilgili hedefinin üzerine çıkmak isteyen bankalar, müşteri sayılarını arttırabilmek amacı ile son kampanyalarını arka arkaya sıraladı. 

Yeni aya girilmesi ile birlikte kampanyalarında değişiklik yapan ve yeni müşterilerine yönelik kampanyalar düzenleyen bankalardan birisi de dijital banka CepteTEB oldu. Son dönemlerde geliştirdiği kart ve finansman kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken CepteTEB, 31 Aralık tarihine kadar bankanın bünyesine dahil olan tüm yeni müşterilerine, sene boyunca TL hediyesi vereceğini bildirdi. Dijital banka, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

CEPTETEB’TEN YENİ MÜŞTERİLERİNE İADE KAMPANYASI!

ceptetebten-yeni-yil-hediyesi-internet-harcamalarinizin-bin-200-tlsi-iade-edilecek-son-basv (2)

Uzun süredir Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kolu olarak hizmet veren CepteTEB, şubesi olmamasının verdiği avantaj ile elde ettiği karı müşterileri ile paylaşabilmek adına dikkat çeken kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda mevcut müşterileri için olduğu kadar yeni müşterileri için de kampanyalar düzenlemeyi ihmal etmeyen banka, sene sonuna yaklaşılırken bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. 

CepteTEB tarafından düzenlenmiş olan yeni kampanyaya göre sene sonuna kadar CepteTEB müşterisi olan tüm tüketicilere, aylık 2 bin TL’lik harcamaları karşılığında yüzde 5, en fazla 100 TL değerinde para iadesi yapılacağını belirtti. Sene boyunca bin 200 TL’ye kadar para iadesi alınabileceğini belirten banka, yüzde 5’lik kısmın internet harcamalarını kapsayacağını ifade etti. 

Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak

CEPTETEB İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

CepteTEB’ten sene boyunca aylık 100 TL, toplamda ise bin 200 TL tutarında para iadesi almak isteyen tüketicilerin, 31 Aralık tarihine kadar CepteTEB Mobil uygulaması veya CepteTEB’in internet sitesi üzerinden banka müşterisi olmaları gerekmektedir. Sonrasında ise vadesiz hesaba bağlı olan banka kartı ile aylık 2 bin TL’lik harcama yapılması, TL iadesi için yeterlidir.