Bir yılı aşkın süredir yükselmeye devam eden enflasyon, döviz kurları ve altın fiyatları, gündelik hayat akışının ekonomik algısını tamamen değiştirdi. Market reyonları başta olmak üzere tüm hizmet alanlarında gözlenen yüksek oranlı zamlar, vatandaşların aylık kazançları ile geçinememelerine dolayısı ile de herhangi bir noktadan gelecek her türlü desteğe açık olmalarına sebep oldu. En temel ihtiyaçlarını dahi parmak hesabı ile karşılamaya çalışan vatandaşlar, bu kapsamda bankalardan gelen sene sonu kampanya haberlerini yakından takip etmeye başladı. 

Bir süredir ekonomi piyasalarında ve de diğer alanlarda kaydedilen olumsuz gelişmeler sebebi ile bankaların birçok alanda geçerli olmak üzere düzenledikleri kategorik kampanyaları yakından takip eden vatandaşlara, senenin son kampanya haberlerinden birisini de Kuveyt Türk Katılım Bankası verdi. Katılım bankacılığı sektörünün aranan isimlerinden birisi olan Kuveyt Türk, şahıs işletmelerinin sahipleri ve çiftçiler için yeni bir Hoş Geldin Paketi düzenlediğini duyurarak ayrıntıları paylaştı. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI’NDAN HOŞ GELDİN PAKETİ!

ciftcilerin-ve-isverenlerin-dikkatine-kuveyt-turk-katilim-bankasi-300-tl-hediye-edecek-son- (2)

Düşük kar oranı stratejisi ile hizmet vermeye devam eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, son dönemlerin en çok tercih edilen bankaları arasında yer almayı başardı. Mevcut müşterileri ve potansiyel müşterileri için birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren katılım bankası, senenin son kampanyalarından birini daha duyurdu. Bu kez yalnızca çiftçilere ve şahıs işletmesi sahiplerine seslenen banka, detayları paylaştı. 

Kuveyt Türk Katılım Bankası 31 Aralık 2022 tarihine kadar banka bünyesine dahil olan ve Sağlam Kart ürününü kullanmaya başlayan tüm şahıs işletmesi sahiplerine ve çiftçilere, 300 TL’lik ilk harcamaları karşılığında 300 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI HOŞ GELDİN PAKETİ BAŞVURUSU ARALIK 2022

Çiftçiler ve şahıs işletmesi sahipleri için avantajlı bir hediye paketi düzenleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası, kampanyanın katılım gerektirmediğini, 31 Aralık tarihine kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile banka müşterisi olunmasının yeterli olduğunu ifade etti.