Hasta hikayelerinden esinlenerek kaleme aldığı kitaplar sayesinde ciddi bir okuyucu kitlesine sahip olmayı başaran Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, son dönemlerde ilgili hikayeleri yapımcılara pazarlayarak birçok kişiden tepki çekti. Başta bazı meslektaşları olmak üzere birçok kişiden hasta haklarını ihlal ettiği gerekçesi ile eleştiriler alan Budayıcıoğlu, yaptığı bir açıklamada ele alınan hikayelerin tamamen değiştirildiğini yalnızca işin özünün, verilmek istenen mesajın aynı kaldığını bu neden ile de bir ihlalin söz konusu olmadığını ifade etti. 

Eleştiri alıyor olmasına rağmen doğru bildiği yoldan şaşmayan ve kapalı kapılar ardında yaşanan psikolojik olayların gün yüzüne çıkartılarak bir başkasına örnek olması, destek olması gerektiğini savunan Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, dün akşam Star TV’de ilk bölümü ile izleyicinin karşısına çıkan Çöp Adam isimli dizi ile yine adından söz ettirdi. Bir kitaptan değil yalnızca Budayıcıoğlu’nun hasta hikayelerinden esinlenilerek senaryoya dönüştürülmüş olan dizi, ünlü isimleri de bir araya getirdi. Elçin Sangu, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan gibi isimleri buluşturan dizi, ilk bölümünde yer alan bir sahne ile tepki çekti. 

Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

ÇÖP ADAM DİZİSİNDE KÜVET SAHNESİ!

cop-adam-dizisinin-kuvet-sahnesi-sosyal-medyayi-salladi-sosyal-medya-kullanicilarindan-tepk (2)

Dün akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen ve farklı konusu ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Çöp Adam dizisi, uzun süredir ekranlarda görünmeyen Elçin Sangu’nun hayranlarını da heyecanlandırdı. Henüz ilk bölümü yayınlanmış olmasına rağmen merak uyandırmayı başaran dizi, bir sahnesi ile oldukça eleştirildi. 
Elçin Sangu’nun canlandırdığı Peri karakterinin küvette yarı çıplak yatan kız kardeşini ve kocasını ölü bulması, sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI TEPKİ GÖSTERDİ!

Hem bir kız kardeşin ablasının kocası ile birlikte olması hem de +18 görüntüler içermesi sebepleri ile eleştirilen diziye, sosyal medya kullanıcılarından tepki yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı tepkisini şu şekilde ifade etti: “Ya ne güzel bizimkiler vardı ne bileyim ekmek teknesi, 7 numara, mahallenin muhtarları falan ne ara geldik biz bu dizilere”