Ayçiçek yağı fiyatları düşüyor! Kaçırmayın Ayçiçek yağı fiyatları düşüyor! Kaçırmayın

2021 yılının sonunda ortaya çıkan ve 2022 yılında da çok çeşitli faktörlere bağlı olarak etkilerini arttıran olumsuz ekonomik gelişmeler, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan ürünlere ve hizmetlere yüksek oranlar zamların yapılmasına sebebiyet verdi. Üretim bandında başlayan ve ürünün raflara yerleşmesine kadar devam eden tüm süreç boyunca kaleme alınan bütün başlıklara gelen yüksek oranlar zamlar sebebi ile bir gün satın aldıklarını diğer gün aynı fiyattan bulamayan vatandaşlar, artık bu duruma isyan etmeye başladı.

Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen kısa süre içerisinde eriyen zam oranları sebebi ile geçim dertlerini giderek büyüyen vatandaşlar, özellikle temel tüketim ürünlerine yansıyan yüksek zamlardan şikayet etmeye başladı. Bu kapsamda herkesin en temel ihtiyacı olan su ürünlerinin dahi bütçelere aşan tutarlara ulaşmış olması, vatandaşların tepkileri ile karşılaştı.

Artan plastik ve cam ürün maliyetleri başta olmak üzere akaryakıt fiyatları ve diğer ödeme kalemlerine yansıyan tutarlar, damacana su ürünlerinin fahiş seviyelere ulaşmasına sebep oldu. Bu noktada devreye giren BiSU, tüketiciler için yeni bir indirim kampanyası başlattığını duyurdu. Firma, 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olan yeni indirim kampanyasına ilişkin detayları, kamuoyu ile paylaştı.

BİSU’DAN İNDİRİMLİ DAMACANA SU KAMPANYASI ARALIK 2022

damacana-su-alanlara-buyuk-mujde-geldi-20-tl-indirim-tanimlaniyor (2)

BiSU, artan damacana ürün fiyatlarından ötürü zor duruma düşen tüketiciler için yeni bir indirim kampanyası düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olduğunu ifade eden firma, BiSU’dan kredi kartı ile verilen ön ödemeli 10’lu 19 litre damacana ve 15 litre cam damacana paket ürün siparişleri karşılığında 20 TL’lik indirimin tanımlanacağını ifade etti. 

BİSU İNDİRİMLİ DAMACANA SU KAMPANYASININ DETAYLARI

BiSU 10’lu damacana paketi satın aldıktan sonra 4 ay içerisinde ürün siparişlerinin tek tek oluşturulabileceğini ifade etti. İndirim kampanyasının marka fark etmeksizin geçerli olduğunu ifade eden firma, siparişlerin mobil uygulama üzerinden verilmesi gerektiğini belirtti.