Seneler önce YouTube kanalından yayınlamaya başladığı makyaj videoları sosyal medyada tanınmaya başlayan sonrasında ise içeriklerini Instagram hesabına taşıyarak adını daha da geniş kitlelere duyuran Danla Bilic, şimdilerde başarıya giden yolda hızla merdivenleri tırmanmaya devam ediyor. 

Asıl ismi Damla Aktepe olan ancak sosyal medyada Danla Bilic ismi ile tanınan ünlü içerik üreticisi, geçtiğimiz aylarda bir şampuan markasının yüzü olarak kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadı. Sonrasında ise bir kozmetik firmasının reklam yüzü olan ve halen reklam filmlerinde rol alan Bilic, özel hayatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Geçirdiği estetik operasyonlar ile ilk çıktığı günden çok daha farklı bir görünüme sahip olan ve güzelliğine güzellik katan Bilic, geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Kubilay Aka ile yeni bir ilişkiye başladı. Aka ile el ele görüntülenen ve aşkını dile getirmekten çekinmeyen Bilic, ünlü komedyen Doğu Demirkol’un sunumu ile Star TV’de yayınlanan Alelade Show’a katıldı. “Evlenmeyi asla düşünmüyorum” ifadelerini kullanan Danla Bilic’e sevgilisi Aka’nın ne tepki vereceği merak edilirken ünlü çiftten kısa bir süre sonra ayrılık haberi geldi.

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Ala Tokel ile bir etkinliğe katılan Danla Bilic, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Aka ile ayrılığına ilişkin de konuşan Bilic, herkesi şaşkına çevirdi.

POPO İMPLANTI AÇIKLAMASI!

danla-bilic-kubilay-aka-ile-ilgili-ayriligi-konusunda-konustu-sebep-popo-implantimmis

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı sosyal medya fenomeni Ala Tokel ile ünlü bir parfüm markasının lansmanına katılan Danla Bilic, neşeli halleri ile dikkat çekti. Basın mensupları ile sohbet eden Bilic, “daha genci özel hayatımızda hata yapabiliyoruz, deneyimliyoruz sonuçta” ifadelerini kullandı. Haklarında birçok haberin çıktığına dikkat çeken Bilic, “mesela Kubilay ile ayrılığımın sebebi popo implantımmış” ifadelerini kullandı. 

ARKADAŞI SUSTURMAYA ÇALIŞTI!

Danla Bilic’i “hayır hayır” diyerek susturmaya çalışan Ala Tokel kahkahalara boğulurken ikili gülerek ortamdan ayrıldı.