Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

Gündelik hayat akışı içerisinde satışta olan hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin yeni dönem ile birlikte fahiş fiyatlara ulaşması, vatandaşların bir anda büyük bir geçim derdinin içerisine düşmelerine sebep oldu. Yükselen enflasyon ve diğer alanlarda yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile hemen hemen her yeni güne yeni bir zam haberi ile uyanan vatandaşlar, sabit maaşları ile geçinememeye ve bu kapsamda da bütçelerine destek olabilecek kampanyaları araştırmaya başladı. 

Ocak ve temmuz aylarında yapılan tüm enflasyon üstü maaş iyileştirmelerine rağmen geçim dertleri devam eden ve bu kapsamda da ilk olarak bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerinden medet uman tüketiciler, yükselen faizler karşısında kredi taleplerini geri çekmeye başladı. Bu durum günden güne daha çok büyüyen bir geçim derdinin oluşmasına sebebiyet verirken Denizbank’tan “dur” adımı geldi. Rakiplerine karşı bir adım öne çıkmak isteyen ve bu kapsamda da avantajlı bir kredi kampanyası geliştiren Denizbank, bir SMS ile erişim sağlanabilen yeni kredi ürününe ilişkin ayrıntıları paylaştı.

DENİZBANK’TAN SMS KREDİSİ DUYURUSU!

denizbank-3280e-sms-gonderene-nakit-destegi-saglayacak-gunde-15-tlye-10-bin-tllik-destek-al

Senelerdir sektörde olan ve bu kapsamda da birçok farklı alanda avantajlı kampanyalar geliştirerek müşteri sayısını her yeni dönemde katlamayı başaran Denizbank, yeni dönemin en büyük ihtiyaçlarından olan nakit desteğine ilişkin yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Banka, SMS kredisi olarak hizmete açmış olduğu yeni Cebimde Kredi ürününün ayrıntılarını paylaştı. 

Denizbank tarafından duyurulmuş olan Cebimde Kredi ürününün üst limiti 55 bin TL olarak belirlendi. Kredi ürünün başlangıç faizini yüzde 2,08 olarak belirleyen banka, azami vade sayısını da 36 ay olarak açıkladı.

Denizbank, Cebimde Kredi ürününün örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,65 
  • Taksit tutarı: 479,64 TL

DENİZBANK SMS KREDİSİ BAŞVURUSU 

Denizbank’ın SMS kredisi kampanyasından yararlanabilmek için aralarında birer boşluk bırakarak KREDİM, T.C. kimlik no, doğum tarihi bilgilerinin yazılması ve 3280’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.