Denizbank 18 yaşın üzerinde olan her tüketiciye, nakit ihtiyacını karşılaması üzerine ihtiyaç kredisi desteği vereceğini bildirdi. Birçok farklı kredi başlığı altında çeşitli ürünleri olan banka, sene sonuna kadar geçerli olan düşük faizli, uzun vadeli ihtiyaç kredisi ürününe ilişkin detayları paylaştı.

Aralık ayına girildiği günden bu yana senenin son kampanyalarını arka arkaya duyuran Denizbank, nakde olan ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına arayış içerisinde olan tüketicilerin hizmetlerine yeni bir kredi ürünü sunacağını açıkladı. Banka, kredi ürününe ay sonuna kadar başvuru yapılabileceğini belirtti. 

DENİZBANK’TAN TÜKETİCİLERE 100 BİN TL’YE VARAN DESTEK!

Denizbank 2023 yılı gelmeden nakit arayışına karşılık bulmak isteyen tüketiciler için 100 bin TL üst limitli yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. Banka ilgili ürününün başlangıç faizini yüzde 1,79 olarak belirlerken taksit ödemek için 36 aya kadar vade imkanından yararlanılabileceğini ifade etti. 

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

DENİZBANK TÜKETİCİ KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI 

denizbank-duyurdu-faizler-yuzde-179a-dustu-10-bin-tllik-destek-icin-gunde-14-tl-odemek-yete

Nakit arayışı içerisinde olan tüketicilere ihtiyaçlarını karşılamak üzere 100 bin TL’ye kadar destek vereceğini ifade eden Denizbank, düşük faiz garantisi ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın ilgili kredi ürününden sene sonu gelmeden yararlanmak isteyen tüketiciler için örnek hesaplama tabloları yayınladı.

Denizbank, ihtiyaç kredisi ürününden 12 ay vade karşılığında 3 bin TL’lik destek almak isteyen tüketiciler için yüzde 1,79 faiz uygulayacağını ve sonuç olarak da ödenecek olan aylık taksit bedelinin 287,83 TL olacağını bildirdi. Aynı tutarı aynı faiz oranı fakat 36 ay vade karşılığında çekmek isteyenlerin ödeyecekleri taksit bedeli ise 122,23 TL olarak hesaplandı. 

Denizbank, ihtiyaç kredisi ürününden 12 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik destek almak isteyen tüketiciler için faiz oranının yüzde 2,19 olduğunu belirterek, bu veriler ışığında hesaplanan aylık taksit ödeme tutarının 988,94 TL olduğunu ifade etti. 10 bin TL’yi aynı faiz oranı fakat 36 ay vade karşılığında çekmek isteyenlerin ödeyecekleri taksit bedeli ise 440,28 TL olarak hesaplandı.