Sene başından bu yana artan enflasyona karşı tüketicileri koruma altına almak isteyen Denizbank, her ay olduğu gibi ekim ayında da yeni bir kampanyanın haberini verdi. Hem avantajlı nakit hizmetinin sunulacağı hem de Blu TV üyeliğinin hediye edileceği yeni Denizbank kampanyası, tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. 

Denizbank ekim ayına girilmesi ile birlikte yeni bir kampanyanın daha duyurusunu yaptı. Ay sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni kampanya kapsamında hem dijital platform üyeliğinin hediye edileceği hem de faizsiz nakit hizmetinin sunulacağı bilgisi kaydedildi. 

DENİZBANK’TAN SIFIR FAİZLİ NAKİT AVANS DESTEĞİ!

1 Ekim 2022 tarihi itibari ile resmi internet sitesi üzerinden yeni bir kampanyanın duyurusunu yayınlayan Denizbank, yeni müşterilerine faizsiz nakit desteği sunulacağını bildirdi. Yeni kampanyası kapsamında ilk kez Denizbank kredi kartı kullanıcısı olacak olan müşterilerine 6 ay azami vade ve yüzde 0 faiz karşılığında taksitli nakit avans hizmeti sunacağını belirten bank, nakit hizmetinin üst limitini 5 bin TL olarak açıkladı. 

DENİZBANK’TAN BLU TV ÜYELİK HEDİYESİ!

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

denizbank-ekim-ayi-bombasini-patlatti-sifir-faizli-5-bin-tllik-odemenin-yaninda-blu-tv-uyel (2)

Denizbank, yeni kart müşterileri için geliştirmiş olduğu taksitli, faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında dijital platform üyeliğinin de hediye edileceğini bildirdi. Banka, ilgili şartları sağlayan tüm yeni kart müşterilerine 1 yıl süreli Blu TV üyeliğinin hediye edileceğini bildirdi. 

DENİZBANK EKİM AYI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yeni kampanyası kapsamında 5 bin TL üst limit ile faizsiz nakit avans hizmeti sunacağını ve 1 yıllık Blu TV üyeliği hediyesi vereceğini belirten Denizbank, tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. Banka kampanyası ile ilgilenen potansiyel müşterileri için başvuru sürecini detaylandırdı. 

Denizbank yeni kampanyası kapsamında avantajlardan yararlanmak isteyen tüketicilerin, Denizbank Mobil uygulaması üzerinden kart başvurusu yapmaları gerektiğini bildirdi. Kart başvurusunun ardından yine mobil uygulama üzerinden nakit kampanyasına başvuru yapılabileceğini belirten banka, mobil uygulamada yer alan “kampanyalar” kısmından Blu TV için kod alınabileceğini ve ilgili kod ile platform üyeliğinin başlatılabileceğini ifade etti.