Yeni dönemde etkileri giderek artan olumsuz ekonomik gelişmeler, hali hazırda üstesinden gelinmesi zorlaşmış olan hayat şartlarını daha da zorlayıcı bir noktaya getirdi. Sabit giderlerinin yanı sıra gündelik ihtiyaçlarını da karşılamak konusunda dara düşen vatandaşlar, bütçelerini destekleyebilecek noktaların tamamını araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Denizbank mevcut kampanyalarının arasına bir yenisini daha eklediğini duyurarak müşterilerinin yüzlerini güldürdü. 

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan Denizbank, sene başından bu yana etkileri iyice artan zorlu ekonomik şartlara karşı mevcut müşterilerini destekleme kararı aldı. Bu kararını farklı kategoriler altında geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyaları ile gözler önüne seren banka, 30 Kasım tarihine kadar başvurulara açık olacak olan yeni kampanyasını duyurdu. Banka, yalnızca mevcut müşterilerini kapsayan yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

DENİZBANK’TAN FATURA TAKİBİ KAMPANYASI!

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

denizbank-karti-olanlar-dikkat-fatura-takibinize-100-tl-kazanacaksiniz (2)

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan Denizbank, her dönemde olduğu gibi zorlu ekonomik şartların oluştuğu yeni dönemde de mevcut müşterilerinin yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda sene başından bu yana hem kart hem de kredi kampanyaları geliştirerek farkını ortaya koyan banka, bu kez de fatura takibinden kurtulurken kazandıran yeni kampanyasını duyurdu.

Denizbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan fatura takip kampanyasına göre bankanın iletişim kanalları aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren tüm mevcut müşterilere, 100 TL’ye kadar para puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

DENİZBANK FATURA TAKİP KAMPANYASININ AYRINTILARI

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan fatura takip kampanyası, mevcut müşterilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yaptığı açıklamaya göre verilen otomatik fatura ödeme talimatı sayısına göre farklı tutarlarda para puan hediyesi kazanılacağı bildirildi. Banka, talimat sayısına göre belirlemiş olduğu hediye TL tutarlarını şu şekilde sıralamıştır:

  • 1 otomatik fatura ödeme talimatı verene: 40 TL
  • 3 otomatik fatura ödeme talimatı verene: 60 TL
  • 5 otomatik fatura ödeme talimatı verene: 100 TL