Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Enflasyonun çok çeşitli parametreler çerçevesinde yükselmeye devam etmesi, geçtiğimiz yıldan bu yana birçok hizmet başlığına ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamların yansımasına sebep oldu. Özellikle gıda sektöründe kayda geçen yüksek fiyatlar, vatandaşların en temel gıda ihtiyaçlarına dahi kısıtlı çerçevede erişebilmelerine yol açtı. Bu durum günden güne büyüyen bir probleme zemin hazırlarken tüketiciler çalıştıkları bankalardan gelen kampanya haberlerini yakından takip etmeye başladı.

Bir süredir vatandaşların ekonomik olarak zor bir durumda olduğunun bilincinde olan ve bu sebep ile de sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Denizbank, sene sonu gelmeden yeni bir kampanya daha geliştirmiş olduğunu bildirdi. Söz konusu kampanyası kapsamında yalnızca mevcut müşterilerine hizmet sunacağını ifade eden Denizbank, yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

DENİZBANK’TAN A101 KAMPANYASI!

Denizbank artan market harcamaları karşılığında bütçelerine destek arayışı içerisinde olan mevcut müşterileri için A101 Market ile yeni bir iş birliğine imza attığını duyurdu. Denizbank, 15 Aralık tarihine kadar A101 mağazalarından tek seferde yapılacak olan 750 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 75 TL değerinde Bonus hediyesi verileceğini ifade etti. 

DENİZBANK A101 KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI

denizbank-musterilerinin-dikkatine-o-zincir-marketten-yapacaginiz-harcamaya-75-tl-hediye-ed (2)

Denizbank 15 Aralık tarihine kadar A101 mağazalarından yapacak oldukları 750 TL ve üzeri tutarlı harcamalar karşılığında 75 TL’lik Bonus hediyesi almak isteyen tüketiciler için kampanya başvuru detaylarını yayınladı. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu metinde kampanyanın katılım gerektiğini belirten Denizbank hem mobil uygulama hem de SMS kanalı aracılığı ile kampanyaya başvuru yapılabileceğini ifade etti. 

Denizbank’ın yeni kampanyasına mobil uygulama üzerinden katılım sağlamak isteyen mevcut müşterilerin “kampanyalar” kısmından “Hemen Katıl” onayı vermeleri gerektiği, SMS kanalından katılmak isteyenlerin ise bankaya kayıtlı olan cep telefonları üzerinden SEPET yazıp 3280’e kısa mesaj göndermeleri gerektiği bilgileri kaydedildi.