Artan masraflar, her kesimden vatandaşın bütçesi üzerinde resmen deprem etkisi yarattı. Gıdadan tekstile, teknolojik ürünlerden otomotive, emlaktan diğer sektörlere kadar pek çok farklı kategori altında duyurulan yeni dönem zamları, sabit maaşlı vatandaşların ay sonlarını getirememelerine ve bütçelerinde ki açıkların giderek daha da büyümesine yol açtı. Bu durum karşısında bütçelerine destek olabilecek noktaları araştırmaya başlayan vatandaşlar, sıklık ile çalıştıkları bankaların güncel kampanyalarını soruşturarak kendilerine uygun olan kampanyayı seçme çabası içine girdi. 

Vatandaşların içlerinde bulundukları zorlu ekonomik şartlara karşı güncel bir kampanya haberi duyuran bankalardan birisi de Denizbank oldu. Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, mevcut müşterilerini hedef almış olduğu yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

DENİZBAN’TAN SÖZÜNÜZE BONUS KAMPANYASI!

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

denizbank-musterilerinin-dikkatine-tek-sozunuze-300-tl-kazanacaksiniz-vakit-kaybetmeden-kam (2)

Bankacılık sektörünün en gelişmiş isimlerinden birisi olarak hizmet vermeye devam eden Denizbank, her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de tüketicilerin yanlarında yer alarak farkını ortaya koyuyor. Bu kapsamda sene başından bu yana hem finansman kampanyaları hem de kart kampanyaları ile müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başaran banka, sene sonuna kadar başvurulara açık tutacak olduğu yeni Sözünüze Bonus kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılmış olan yeni kampanyaya göre 12 ay boyunca Bonus kartı üzerinden belirli miktarda harcama yapacağının sözünü veren tüm müşterilere, 300 TL’ye kadar Bonus hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

DENİZBANK SÖZÜNÜZE BONUS KAMPANYASININ AYRINTILARI

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan toplamda 300 TL’lik Bonus hediyeli yeni Sözünüze Bonus kampanyasından yararlanabilmek için Bonus kart kullanıcısı olunması gerekmektedir. Banka, verilen otomatik fatura ödeme talimatlarını ve diğer düzenli ödeme talimatlarını da kampanya kapsamında değerlendirmektedir. 12 ay boyunca harcama sözünün yerine getirilmesini talep eden banka, eksik kalan her tutar için kampanyayı uzatacaktır. 

Denizbank’ın yeni kampanyasına bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalı aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Banka, son başvuru tarihini 31 Aralık olarak bildirmiştir.