Son dönemlerde gıdadan teknolojiye, emlaktan otomotive kadar pek çok sektörde gözlenen yüksek oranlı zamlar, vatandaşların gündelik hayatlarını idame ettirmek için ulaşmaları gereken en temel hizmetleri dahi zora düşürdü. Sabit giderlerinin yanında bir de temel ihtiyaçlarını giderebilmek adına çetin bir mücadele sürecinin içerisine giren vatandaşlar, artan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini yakın takibe aldı. Ancak ekonomik göstergeler, kredi faizlerinin de rekor seviyelere ulaşmasına sebep oldu. 

Artan kredi faizleri sebebi ile bankalardan destek alma planları da suya düşen vatandaşlar artık ay sonlarını getirebilmek adına borç arayışı içerisine girmek durumunda kalırken beklenen avantajlı kampanya haberi sonunda geldi. Sektörün en önemli isimlerinden birisi olan ve senelerdir de faaliyetlerini sürdüren Denizbank, bir SMS ile nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceğini bildirdi. Denizbank’ın “Cebimde Kredi” ismini vermiş olduğu yeni kredi kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. 

DENİZBANK’TAN CEBİMDE KREDİ KAMPANYASI!

denizbank-resmen-acikladi-3280e-kisa-sms-gonderene-55-bin-tlye-kadar-dusuk-faizli-kredi-des (2)

Ülkemizin önde gelen özel bankaları arasında yer alan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de tüketici lehine kampanyalar geliştiren Denizbank, yeni dönemin en büyük problemleri arasında yer alan nakit ihtiyaçlarını kökünden çözüme kavuşturacağını duyurdu. Bu kapsamda Cebimde Kredi ismini vermiş olduğu yeni kredi kampanyasını detaylandıran banka, vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. 

Denizbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni kredi kampanyasının üst limiti, 55 bin TL olarak belirlendi. Kredinin başlangıç faizini yüzde 2,08 olarak açıklayan banka, örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de
  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 2,08 
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Taksit tutarı: 980,78 TL

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ BAŞVURUSU KASIM 2022

Cebimde Kredi başvurusu için aralarında birer boşluk bırakılarak KREDİM, T.C. kimlik no, doğum tarihi bilgilerinin yazılması ve 3280’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.