Bankaların gerçekleştirdiği müşteri odaklı kampanyalar, banka müşterilerinin alışverişlerini daha karlı bir hale getirmesi sebebiyle son dönemlerin popüler kampanyaları arasında yer almaya başladı. Bu kapsamda sık sık kampanyalar düzenleyen bankalardan biri olması ile öne çıkan Denizbank isimli özel banka, 2023 yılının ilk ayına özel olarak yeni bir kampanya daha duyurdu. 

Kampanyaları arasına bir yenisini daha eklemiş olan Denizbank, yeni kampanyası ile müşterilerine 300 TL’ye varan promosyon hediye edeceğini duyurdu. Promosyon ödemesi için birtakım şartlar belirlemiş olan Denizbank, hediye 300 TL’den yalnızca bu şartları yerine getiren Denizbanklıların yararlanabileceğini bildirdi. Yazılı olarak kampanyasına ilişkin bir açıklama gerçekleştiren Denizbank, yaptığı yazılı açıklamada kampanya şartlarına ilişkin de bilgi verdi. 

DENİZBANK’TA SÖZÜNE BONUS DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

denizbanka-soz-veren-300-tlyi-kazaniyor

Bir süredir ‘Sözüne Bonus Kampanyası’ düzenleyen Denizbank, bu yılın ilk ayına özel de bir kampanya gerçekleştirdi. Kampanya kapsamında 31 Aralık 2023 tarihine kadar her ay belirli oranda harcama yapan müşterilerine kredi kartları ile yapacakları harcamaların 12 aylık taahhüdünü vermesi halinde 300 TL’ye varan Bonus hediye edeceğini duyurdu. Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca müşterisini takip edecek olan Denizbank, kampanyaya mobil ve internet bankacılığı üzerinden katılım sağlanabileceğini belirtti. 

Kampanya kapsamında taahhüt Bonus’unun yanı sıra aynı zamanda alışveriş kampanyalarının sunduğu Bonusları da kazanmaya izin veren Denizbank, yeni kampanyası ile müşterilerinin çifte kazanç sağlamasını kolaylaştırdı. Başvuru yapabilmek için kart borcunun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş olmasını şart koşan Denizbank, aynı zamanda gecikmeye girmemiş olan kredi kartı müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini bildirdi. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

TAKSİT TUTARLARI HARCAMA SÖZÜNE DAHİL EDİLİYOR

Kampanyasına ilişkin birtakım kurallar getirmiş olan Denizbank, taksitli alışverişler için gerçekleştirdiği açıklamada; “Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt tutarına, taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı değil, taksit tutarları dahil edilecektir” ifadelerini kullandı. Kampanyanın harcamayı taahhüt edilen günden sonraki ilk ekstre döneminde başlayacağını bildiren Denizbank, seçilen aylık alışveriş taahhüdünün 2 ay üst üste yerine getirilmemesi halinde müşterisinin kampanyadan çıkarılacağını belirtti. 

Sözünüze Bonus Kampanyası’na katılımdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi, gecikmeye girmesi veya kartın kullanıma kapatılması gibi nedenler ile de kampanyadan müşterilerinin çıkarılabileceğini bildiren Denizbank, ticari kredi kartları ile Net Kart hariç tüm kredi kartı sahiplerinin asıl kartları ile kampanyadan faydalanabileceğini ilan etti.