Vatandaşların son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına yönelik bankalardan çözümler gelmeye devam ediyor. Denizbank’Tan yapılacak 5.000 TL’ye kadar nakit ödemeleri kapsamında hiçbir faiz uygulanmayacak. Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılacak nakit avans kapsamında avantajlı geri ödeme seçenekleri ve fırsatlar da sunuluyor. 

1 yıllık BluTV üyeliğinin de hediye edildiği kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz olarak nakit desteği veriliyor. Üstelik dijital kanallar üzerinden başvuru yapılması da yeterli olacak. Denizbank’tan nakit derdine son veren kampanyadan birçok kişinin yararlanması hedefleniyor. 

FAİZSİZ 5.000 TL NAKİT AVANS KAMPANYASI

denizbanktan-faizsiz-olarak-5000-tl-odemeler-basladi-nakit-ihtiyaci-olanlar-yararlanacak-30 (2)

Denizbank tarafından 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile nakit desteği sunuluyor. 6 aya kadar vade seçenekleri ile uygulanacak nakit avans kapsamında avantalı geri ödeme seçenekleri sunuluyor. Aylık düşük taksit oranları ile kullandırılacak nakit avans kapsamında birçok ayrıcalık da sunuluyor. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Denizbank bireysel kredi kartına tanımlanacak yüzde 0 faizli 5.000 TL Taksitli Nakit Avans fırsatı kapsamında ayrıca BluTV üyeliği fırsatı da sunuluyor. Acil nakit arayanlara özel avantajlı oranlara sahip nakit avans kampanyasında uygun vadeler uygulanacak. 

1 YILLIK BLUTV ÜYELİĞİ HEDİYESİ!

1 Kasım – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli ve 6 aya kadar vadeli taksitli nakit avans seçenekleri sunulacak. MobilDeniz’den yeni müşteri olanlar veya internet bankacılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunanlar kampanyadan yararlanabilmektedir. 

250 TL ile 5.000 TL arasında nakit avans kullanılabilecek. Ayrıca 1 yıllık BluTV üyeliği fırsatı da kampanya kapsamında sunuluyor. Kredi kartının ilk işlem tarihinden sonraki ayın 10’uncu gününde üyelik işlemi tamamlanacaktır. BluTV için MobilDeniz uygulaması içinden ‘’Kampanyalar’’ bölümüne girerek 1 defaya mahsus söz konusu kampanyadan yararlanılabilmektedir. 5.000 TL’ye kadar faizsiz nakit fırsatları da kullanılabilecektir.