Bir süredir yükselen grafiklere sebep olan döviz kurları ile altın piyasası, temel ihtiyaç ürünleri başta olmak üzere birçok ürüne ve hizmet başlığına yüksek oranlarda zamların yansımasına sebebiyet verdi. Oluşan kur farkı sebebi ile artan fiyatlar, tüketicilerin lüks ihtiyaçlarına veda etmelerine sebep olurken temel ihtiyaçlarına dahi kısıtlı çerçevede erişim sağlayabilmelerine yol açtı. Azalan alım gücü sebebi ile gıda ihtiyaçlarını dahi hesap yapmadan satın alamayacak duruma gelen vatandaşlar, bütçelerine uygun fiyatlar karşılığında satış yapan noktaların olup olmadığını öğrenebilmek amacı ile araştırmalara başladı. 

Birçok zincir market veya diğer yerel marketler zorlu ekonomik şartların oluştuğu şu dönem içerisinde kendi işletim politikaları dahilinde indirim kampanyaları geliştirme gayreti içerisinde iken tüketicilerin yüzlerini güldüren son kampanya haberi hiç beklenmeyen bir yerden geldi. Daha çok ofis ve kırtasiye ürünlerini satışa sunan Avansas, her evin vazgeçilmezi olan çay ürünü için yeni bir indirim kampanyası düzenlediğini duyurdu. 

Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor

AVANSAS’TAN ŞAKA GİBİ KAMPANYA!

dev-kampanya-basladi-500-gr-cay-sadece-1-tl

Sektörün bilinen isimlerinden birisi olan, genellikle ofis ve kırtasiye malzemeleri satışları ile tanınan Avansas, aralık ayına özel yeni bir indirim kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında bünyesinden ilk kez alışveriş yapacak olan tüketicilere seslenen firma, 250 TL ve üzeri tutarlı ilk harcamalar için 500 gramlık Çaykur Filiz çayın 1 TL’ye düşeceğini ifade etti. 

AVANSAS İNDİRİMLİ ÇAY KAMPANYASININ DETAYLARI

Avansas tarafından düzenlenen 1 TL’lik çay kampanyası, ilk alışverişler için geçerlidir. Söz konusu kampanyadan yalnızca bir kere yararlanılabilir. Avansas’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan alışveriş sonrasında sepetin 250 TL ve üzeri tutarlara ulaşmasının ardından promosyon kodu kısmına “CAYKURF10” yazılmalıdır. Promosyon kodunun girilmesinin ardından çayın fiyatı otomatik olarak 1 TL olarak sayılacaktır. 

Avansas, söz konusu kampanyadan 31 Aralık 2022 tarihine kadar yararlanılabileceğini belirtti. Olası problemlerin çözümleri için ise 444 20 22 numaralı hat üzerinden yetkililer ile iletişime geçilebileceği ifade edildi.