Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan ve zorlu ekonomik şartların etkisinin daha fazla hissedildiği şu günlerde geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ile tüketicilerin bütçelerine destek sağlayan QNB Finansbank, bu kez de dijital bankacılık kolu olan Enpara ile gündeme geldi. Şubesiz bankacılığın avantajlarını kullanarak elde etmiş olduğu karı vatandaşlar ile paylaşmak isteyen Enpara, bireysel müşterilerinden sonra şirket sahibi ticari müşterileri için de yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. 

Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak

Enpara’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanyanın, bir tavsiye kampanyası olduğu ve ilgili şartların sağlanması durumunda da müşterilerine binlerce TL’lik para hediyesi kazandırdığı bilgisi kaydedildi. Söz konusu kampanyasının 31 Aralık tarihine kadar devam edeceğini ifade eden dijital banka Enpara, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. 

ENPARA ŞİRKETİM KAMPANYASI EKİM 2022

dijital-banka-enpara-yeni-kampanyasini-duyurdu-uygulamayi-tavsiye-edene-3-bin-tllik-karsili (2)

QNB Finansbank’ın dijital bankacılık kolu olan Enpara, kurulduğu günden bu yana tüketicilerin ceplerini rahatlatacak kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda zorlu ekonomik şartların giderek daha da dar boğaza sürüklediği şu günlerde hem yeni hem de mevcut müşterilerinin imdadına koşan dijital banka, bu kez de ticari müşterileri için yeni bir kampanya geliştirmiş olduğunu duyurdu. 

Koronavirüs salgını ile başlayan zorlu bir ekonomik sürece giren ve yeni dönemde de bütçelerini toparlamak adına attıkları her adımda enflasyon, döviz kuru, altın piyasası gibi engellere takılan ticari müşterilere, Enpara’dan bütçe ferahlatan yeni bir kampanya haberi geldi. Banka, ilgili kampanyası kapsamında Enpara Şirketim uygulamasını şirket sahibi yakınlarına tavsiye eden tüm mevcut müşterilerine, 3 bin TL’ye kadar para hediyesi vereceğini bildirdi.

ENPARA ŞİRKETİM KAMPANYASININ AYRINTILARI 

Enpara’nın Enpara Şirketim kampanyasından yararlanacak olan her ticari müşteri, uygulamayı tavsiye ettiği her yakını için 100 TL, toplamda ise 3 bin TL kazanacaktır. TL kazanımı için yakınların Enpara Şirketim uygulaması üzerinden kart veya POS başvurusu yapmaları ve ilgili ürünlerden herhangi birini kullanmaları gerekmektedir.