Türkiye’de artan döviz kuru, enflasyon ve küresel düzeyde de baş gösteren enerji krizinin ardından doğalgaz fiyatlarına üst üste rekor zamlar gelmeye devam ediyor. Artan enerji maliyetlerinin ardından vatandaşların bütçesi de bundan olumsuz etkilenmeye devam ediyor. Bir yandan dar gelirli aileler için hükümetin enerji destekleri devam ederken, söz konusu desteklerden yararlanamayan milyonlarca vatandaşlar ise yeni çözümler arıyor. 

Sürekli artan faturaların ardından fatura ödemelerini daha rahat şekilde yapmak isteyenler için yeni dönem başladı. Bu kapsamda İGDAŞ doğalgaz fatura ödemlerinde ücretsiz olarak 3 taksit fırsatı sunuluyor. Faturalarını taksitlendirerek vatandaşların bir miktarda olsa ödeme kolaylığı elde etmeleri hedefleniyor. 

DOĞALGAZ FATURA ÖDEMELERİNDE 3 TAKSİT DÖNEMİ!

dogalgaz-faturalari-kabarik-gelenler-icin-yeni-donem-ucretsiz-3-taksit-uygulanabilecek-o-ba (2)

Denizbank’ın avantajlı DenizBonus kartı ile İGDAŞ doğalgaz ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanma olanağı sunuluyor. Kampanyaya katılarak yüksek gelen doğalgaz faturalarınızı çok daha rahat bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz. 1 Ekim 2022 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kampanyaya SMS veya DenizKartım ile katılım sağlayarak vatandaşların yüksek doğalgaz faturalarını kolayca ödemeleri sağlanıyor. 

İGDAŞ veznelerinden ve ‘’igdas.istanbul’’ adresinden gerçekleştirilecek fatura ödemelerinde kampanyaya katılarak 3 taksit halinde ödeme işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. 

İGDAŞ FATURA TAKSİTLENDİRME NASIL YAPILIR?

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Denizbank tarafından sunulan avantajlı doğalgaz faturası taksitlendirme fırsatı ile vatandaşların fatura ödemlerinin kolaylaştırılması hedefleniyor. Bu kapsamda DenizKartım’dan ‘’Hemen Katıl’’ seçeneğiyle ya da GAZ yazıp 3280’e SMS gönderilerek ilgili kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması sağlanmaktadır. 

1 Ekim 2022 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında bonus özelliklerine sahip tüm bireysel Denizbank kredi kartları ve Denizbank Bonus Business kart dahildir. SMS ile veya uygulama üzerinden kampanyaya katılan kişiler, İGDAŞ veznelerinden veya ilgili resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek fatura ödeme işlemlerinde ücretsiz olarak 3 taksit olanaklarından yararlanabilecektir. İGDAŞ doğalgaz faturalarında taksitli avantajlı ödeme fırsatından hemen yararlanabilirsiniz.