Enerji krizi ile beraber gelmeye başlayan yüksek doğalgaz faturalarına karşı vatandaşlar zorluk yaşamaya devam ediyor. Özellikle kış öncesinde bile yüksek faturalarla karşılaşan kişilerin rahatça faturalarını ödemeleri için yeni destekler de gündeme gelmeye devam ediyor. 

İGDAŞ doğalgaz fatura ödemelerinde geçerli olmak üzere TEB tarafından fatura ödeme kolaylığı sağlayacak kampanya duyuruldu. Buna göre doğalgaz faturalarını ödemekte zorlanan kişilerin ücretsiz olarak 3 taksit fırsatından yararlanması sağlanacak. 

DOĞALGAZ FATURALARINDA ÜCRETSİZ 3 TAKSİT FIRSATI!

dogalgaz-faturasi-kabarik-gelenler-icin-yeni-donem-resmen-basladi-ucretsiz-olarak-yararlani (2)

Ücretsiz olarak doğalgaz faturalarını 3 taksitte ödemek isteyenler için yeni düzenlemeler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda TEB tarafından duyurulan kampanya kapsamında İGDAŞ doğalgaz faturaları için ücretsiz 3 taksit seçenekleri sunulacak.  

TEB kredi kartı ile İGDAŞ veznelerinden, igdas.com.tr adresinden veya CEPTETEB Mobil uygulamasından yapılacak doğalgaz fatura ödemlerinde ücretsiz olarak vatandaşların 3 taksit seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. Bu sayede vatandaşların yüksek gelen doğalgaz faturalarını taksitlendirerek rahatça ödemeleri desteklenecek. 

DOĞALGAZ FATURASI NASIL TAKSİTLİ ÖDENİR?

TEB ilgili kredi kartı ile İGDAŞ doğalgaz faturası ödemelerini gerçekleştirecekler için ücretsiz 3 taksit seçenekleri sunuluyor. Bu kapsamda kampanyaya katılmak için ilgili kişilerin CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden veya GAZ yazıp 4616’ya SMS göndererek kampanyaya hemen katılım sağlamaları mümkündür. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin TEB kredi kartı ile İGDAŞ doğalgaz fatura ödemelerini gerçekleştirmeleri gerekecektir.

BAVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

3 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile vatandaşların fatura ödemelerin rahatça yapmaları sağlanıyor. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra yapılan tek çekim doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahildir. Bu kapsamda sadece TEB kredi kartı ile yapılacak işlemler geçerlidir. Diğer bankalara ait Bonus kartlar kampanyalara dahil değildir. İGDAŞ doğalgaz fatura ödemelerinde ücretsiz 3 taksit seçeneklerinden yararlanarak vatandaşların yüksek gelen faturalarını rahat bir ödeme planı ile taksitli şekilde ödemelerinin sağlaması hedeflenmektedir. Kampanyaya hemen katılım sağlayabilirsiniz.