Özellikle son dönemde giderek artan enerji maliyetleri yüzünden vatandaşlar da kara kışı nasıl geçireceklerini düşünmeye başladı. Şimdiden kendisini hissettirmeye başlayan soğuk havalarda vatandaşın en büyük gideri haliyle doğalgaz oluyor. Kış boyunca doğalgaz faturasını nasıl ödeyeceğini düşünenlere müjdeli haber Odeabank’tan geldi. Türkiye’nin müşteri memnuniyetine büyük önem veren özel bankalarından Odebank, doğalgaz faturasında taksitli ödeme dönemini başlattı.

VADE FARKSIZ 3 TAKSİTLE FATURA ÖDEME İMKANI

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

dogalgaz-faturasini-odeyemeyenler-dikkat-vade-farksiz-3-taksit-yapilacak (2)

Türkiye’de özel bankalar arasında giderek artan müşteri sayısıyla dikkat çeken Odeabank yeni kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda kara kışı nasıl geçireceğini düşünenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuldu. Kampanyaya göre Odeabank kredi kartı ile İGDAŞ doğalgaz faturası ödeyen müşteriler, borcunu vade farkı olmadan 3 taksitle kapatabilecek. Üstelik Odeabank kredi kartını kullanan müşteriler 100 TL ile 20 bin TL arası doğalgaz faturalarında taksitli ödeme yaparak rahat bir nefes alacak. 

ODEABANK TAKSİLİ DOĞALGAZ FATURASI KAMPANYASI 

Odeabank’ın başlattığı doğalgaz faturasına vade farksız 3 taksit kampanyası 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Banka müşterileri bireysel kredi kartını kullanarak İGDAŞ vezneleri veya İGDAŞ web sitesi üzerinden tek çekim doğalgaz fatura ödemesini taksitlendirebilecek. Söz konusu taksitlendirme işlemi hem faizsiz hem de komisyonsuz olarak gerçekleştirilecek. Odeabank kredi kartı müşterilerinin 100 TL ile 20 bin TL arası doğalgaz faturalarında tek çekim ödemeleri 3 taksite bölünecek. 

ODEABANK DOĞALGAZ KAMPANYASI DETAYLARI

Özellikle kış döneminde artan yakıt giderlerini karşılamak için bütçesini ayarlamak isteyenlere Odeabank’tan kaçırılmayacak fırsat geldi. Bankanın sunduğu doğalgaz faturası taksitlendirme işlemi SMS yoluyla veya Odea Mobil uygulama üzerinden yapılabilecek. Ancak otomatik ödeme talimatı ile gerçekleşen doğalgaz ödemeleri kampanya kapsamı dışında tutulacak. Bu yüzden daha önceden Odeabank kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı veren müşteriler, vade farksız 3 taksit avantajından yararlanamayacak.