Türkiye’de birçok farklı sektörde olduğu gibi beyaz eşya ve elektronik sektöründe de fiyatlar bir hayli artış gösterdi. Artan bu fiyatlar özellikle evlilik hazırlığı içinde olanların büyük bir zorluk yaşamasına neden oluyor. 

Arçelik, Bosch ve Beko gibi önde gelen beyaz eşya markalarının mağazalarında geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz oranları kredi desteği özellikle düğün yapacak ve evini yenileyeceklere cazip finansman desteği sunuyor. Fibabanka tarafından duyurulan alışveriş kredisi kampanyası ile vatandaşların rahatça alışverişlerini yapmaları sağlanacak. 

FAİZSİZ BEYAZ EŞYA ALIŞVERİŞ KREDİSİ 

dugun-yapacaklarin-cebini-rahatlatan-destek-beyaz-esya-aliminda-faizsiz-kredi-firsati-arcel

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

Fibabanka’nın faizsiz alışveriş kredisi fırsatları devam ediyor. Beyaz eşya satın alımlarında geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz oranları ile sunulacak krediler kapsamında avantajlı geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

Arçelik, Beko ve Bosch mağazalarından yapılacak alışverişlere özel 15 aya kadar vade seçeneklerinde yüzde 0 faiz oranları uygulanacak. Masrafsız ve faizsiz olarak kullandırılacak kredi kapsamında 3 – 15 ay arasında vadeler ile yüzde 0 faiz oranları uygulanmaya devam ediyor. 

FİBABANKA FAİZSİZ, MASRAFSIZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ 

Fibabanka tarafından sunulan avantajlı kredi fırsatları ile vatandaşların rahatça birçok ihtiyacını karşılamaları sağlanacak. Özellikle düğün hazırlığı içinde olan birçok kişinin beyaz eşyadan mobilyaya kadar pek çok sektörde faizsiz, masrafsız, sigorta bedelsiz ve tahsis ücreti olmadan kredi kullanması sağlanacak. 

250 TL – 50.000 TL arasında kullandırılacak ‘’Alışgidiş’’ kredisi kapsamında rahat bir ödeme seçeneği de sunuluyor. Artan fiyatların beyaz eşya alışverişlerinde faizsiz finansman seçenekleri ile işlem gerçekleştirmek isteyenler için avantajlı seçenekler sunulacak. 

FAİZSİZ BEYAZ EŞYA KREDİSİ BAŞVURUSU 

250 TL ile 50.000 TL arasında 15 ay vadeli ve yüzde 0 faizli olarak kullandırılacak krediler için vatandaşların Fibabanka üzerinden kolayca başvuru yapmaları sağlanacak. 3422’ye SMS gönderilerek SMS onayı sonrasında ilgili mağazadan ürünler satın alınabilmektedir. Faiziz alışveriş kredi desteğinden yararlanarak vatandaşların birçok ihtiyacını karşılaması hedefleniyor.