Garanti BBVA emekli müşterilerine özel sunduğu kampanya devam ediyor. Garanti BBVA Mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden yapılacak başvurular ile alınacak ilk maaşın ardından geri ödemesiz nakit promosyon tutarı hesaba tanımlanacak. 

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

Garanti BBVA ilk kez emekli olacaklar için e-devlet üzerinden “Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt” belgesinin içerisinde yer alan banka alanının Garanti BBVA olarak seçilmesi yeterli olacak. Aradan geçecek bir ayın sonunda emeklilik işlemleri başlatıldığı anda Garanti BBVA üzerinden ilk maaş tutarı hesaba yatırılacak.

GARANTİ BBVA 7.500 TL PROMOSYONDAN KİMLER, NASIL YARARLANABİLİR?

e-devletten-basvurulacak-maasini-tasiyan-emekliye-7500-tl-odeme

Emeklilik hesabı taşıma işlemini tamamlamış olan tüm bireysel emeklilik hesabı kullanıcıları 6000 TL promosyon teklifine ek 1.500 TL paydadan yararlanabilecek toplamda 7.500 TL'ye varan geri ödemesiz nakit promosyon tutarı ilk alınacak emekli maaşın ardından hesaba otomatik olarak tanımlanacak.

Farklı bir bankada maaş hesabı bulunanların hesabını taşıma taşıyabilmesi için Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden emekli maaş taşıma işlemini sağlaması gerekiyor. Ardından promosyon ödemesinden yararlanabilmek için ek bir talepte bulunmak yeterli oluyor. Bu talep Garanti BBVA Mobil uygulaması ile ya da en yakındaki şubeye giderek yapılabilir. Bankanın müşteri hizmetleri aranarak da kısa sürede maaş hesabı taşıma ve promosyon başvurusu yapma işlemi de tamamlanabilir. Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapmak yeterli oluyor.

GARANTİ BBVA 7.500 TL PROMOSYON BAŞVURU İŞLEMLERİ VE ÖDEME LİMİTLERİ

Garanti BBVA emekli maaş taşıma işlemlerini tamamlayanlar 30 Kasım tarihine kadar bu işlemi tamamladıklarında 7.500 TL'ye kadar nakit promosyondan faydalanıyor. Bu süreçte sunulan promosyon tutarı alınan aylık maaş üzerinden belirleniyor. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü verene geri ödemesiz olarak promosyon tutarı hesaba tanımlanıyor.

Garanti BBVA emekli promosyon ödemesinden faydalanacak olan kişilerin aylık ödeme tutarlarına göre alabilecekleri maksimum rakam aşağıdaki tablodan incelenebilir:

  • 3.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 3.600 TL
  • 3.500 TL - 7.500 TL arası emekli aylığı alanlar 4.200 TL
  • 7.500 TL ile 10.000 TL arası emekli aylığı alanlar 5.400 TL
  • 10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 6000 TL