Bir süredir ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçen vatandaşlar, bütçelerine destek olabilecek noktaları yakından takip etmeye başladı. Bu kapsamda sıklık ile çalıştıkları bankaların güncel kart ve finansman kampanyalarını sorgulayan vatandaşlar, kendi bütçelerine ve kart kullanımlarına uygun olan kampanyalardan yararlanarak geçim dertlerini bir nebze olsun ferahlatmaya çalıştı. 

Bankaların hemen her birinden sene başından bu yana avantajlı kampanya haberleri gelirken bu kez de Denizbank’tan fark yaratacak bir kampanya haberi geldi. Genel bir kitleye değil özel olarak bir gruba seslenen Denizbank, yeni kampanyası kapsamında eczacılara TL hediyesi dağıtacağını belirtti.

Denizbank’ın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılmış olan yeni kampanyanın Bireysel Emeklilik Sistemi başlığına özel olarak geliştirilmiş olduğu ve kampanyaya son başvuru tarihinin 31 Mart 2023 olduğunu bilgileri kaydedildi. 

DENİZBANK’TAN ECZACILARA TL HEDİYELİ YENİ KAMPANYA!

eczacilarin-dikkatine-denizbankin-bireysel-emeklilik-sistemine-dahil-olana-3-bin-300-tl-hed

Hem emekliler hem de özel sektör çalışanları ile kamu personelleri için kendi kategorileri altında avantajlı kampanyalar geliştiren Denizbank, bu kez de eczacılar için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka MetLife tarafından sunulan GBB 43 TEB Bireysel Emeklilik Planı’na dahil olan tüm eczacılara, TL hediyesi vereceğini bildirdi. 

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

Denizbank tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili Bireysel Emeklilik Sistemi Planı’na dahil olarak her ay en az 150 TL tutarında katkı payı yatıran eczacılara, bankanın POS cihazını aktif olarak kullanmaları halinde aylık 235 TL, senelik ise 2 bin 820 TL’ye kadar BES katkı payı hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. Banka ek olarak iki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren ve Bonus Business kart kullanan eczacılara, aylık 275 TL senelik ise 3 bin 300 TL tutarında BES katkı payı hediyesi vereceğini bildirdi.

DENİZBANK’IN BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİNE NASIL DAHİL OLUNUR?

Denizbank 3 bin 300 TL’ye varan BES katkı payı hediyesinden yararlanmak isteyen eczacıların ilgili bilgilerini TEB Artı Sigorta’nın mail adresine gönderebileceklerini veya en yakın Denizbank şubesine şahsen başvuru yapabileceklerini belirtti.