Kamu bankası olmasının sağladığı ayrıcalık ile özel bankalara nazaran çok daha avantajlı kredi kampanyaları ve kart kampanyaları duyuran Halkbank, sene başından bu yana düzenlediği kampanyalar sayesinde müşteri sayısını katlamayı başardı. Emekli, öğrenci, çalışan ayrıt etmeden her grup için özel kampanyalar geliştiren kamu bankası, bu kez de eczane çalışanları için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. 

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kredisi kampanyası kapsamında hem eczacılara hem de diğer eczane çalışanlarına uygun faizler karşılığında kredi desteği verileceğini bildirdi. Banka yeni kredi ürününe ilişkin detayları kamuoyu ile paylaştı.

HALKBANK’TAN ECZANE ÇALIŞANLARINA ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, 2022 yılının ağır ekonomik şartlarından ötürü bütçeleri dara düşen eczane çalışanları için yeni bir kredi kampanyası düzenlemiş olduğunu duyurdu. Söz konusu ürünün üst limitini 100 bin TL olarak belirlemiş olan kamu bankası, ürünün başlangıç faizini yüzde 1,71, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı. 

HALKBANK ECZANE ÇALIŞANLARI KREDİSİNİN ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

eczacilarin-dikkatine-halkbank-2022-yilini-ekside-kapatmayin-diye-100-bin-tlye-kadar-destek

Halkbank eczacılar ve diğer eczane çalışanları için özel olarak geliştirmiş olduğu 100 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. Başlangıç faizi yüzde 1,71 olarak belirlenmiş olan kredi kampanyası kapsamında 55 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınacağını ifade eden kamu bankası, tahsis ücretinin ödenmek istememesi durumunda faiz oranının yüzde 1,76’ya yükseleceğine dikkat çekti. Banka bu parametrelere bağlı olarak ilgili kredi ürünü için oluşturulmuş olan örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,71
  • Kredi tahsis ücreti: 55 TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık taksit tutarı: 401,04 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,76
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık taksit tutarı: 405,04 TL