Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için üst üste kampanyalar duyurulmaya başladı. Bankalardan gelen cazip kredi seçenekleriyle vatandaşların enflasyon ile gelen hayat pahalılığına karşı ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaları hedefleniyor. Aktif Bank’ın dijital bankacılık hizmetlerini sunduğu N Kolay üzerinden vatandaşların avantajlı şekilde kredi fırsatlarından yararlanması sağlanacak. 

N Kolay kredi ile şubede sıra beklemek zorunda kalmadan veya kredi kartı gibi ek ürün satın alma zorunluluğu da olmadan internetten kolayca 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırılacak. Dijital kanallar üzerinden anında başvurusunu yapan vatandaşların kolayca kredi seçeneklerinden yararlanması sağlanacak. 

İNTERNETTEN ANINDA 50.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

ek-urun-satin-almadan-ve-subeye-gitmeden-aninda-50000-tl-kredi-ustelik-en-uygun-odeme-secen

50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı olanlara özel avantajlı oranlarlar anında kredi fırsatı Aktif Bank’ın N Kolay üzerinden sunduğu kredi ile vatandaşların cazip oranlarla ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanması sağlanacak. 

N Kolay ile şubelerde sıra beklemek ve kağıtlara imza atmak zorunda kalmadan ve herhangi bir ek ürün satın alma zorunluluğu olmadan da kredi kullandırılabiliyor. Ayrıca paralarına daha kolay ulaşılması için ücretsiz N Kolay banka kart sahibi olma fırsatı da sunuluyor. 

N KOLAY 50 BİN TL KREDİ FAİZ ORANLARI 

N Kolay’ın İnternetten Anında Kredi kampanyası ile 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırılacak. Ek ürün kullanma zorunluluğu olmadan kolayca kullandırılacak kredi kapsamında yüzde 3,19’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor. Aktif Bank resmi web sayfasında yer alan örnek hesaplama tablosuna göre 2.000 TL kredi için 6 ay vadede aylık 381 TL taksit oranları ile kredi kullanılabilir. 40.000 TL’de ise 36 ay vadede yüzde 3,39 faiz oranları ile aylık 2.185 TL taksit ile kredi kullandırılacak. 

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

N Kolay Mobil’e giriş yaparak ücretsiz olarak transfer işlemleri yapılabilmektedir. Aktif Bank internet şubesine giriş yaparak da paraların ücretsiz olarak transferi sağlanmaktadır. N Kolay banka kartı ile ayrıca tüm ATM’lerden ücretsiz olarak para çekme işlemi yapılabiliyor.